Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S. Pár hónapos cica...

S. O. S. Pár hónapos cica mennyi idő alatt szokja meg az új helyét?

Figyelt kérdés
Egyedül vitték el azért vagyok ideges, hogyan viseli majd a testvérei nélkül? Meg ott állítólag lesz nagy cica is és ő nem fogja bántani?
2011. aug. 15. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nagyon hamar megszokja a helyét, főleg, ha barátságos gazdikhoz kerül, ahol sokat foglalkoznak vele... :)
2011. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem egy nap szerintem!Nálnuk 2anya cica van és ezért sok cica!Előszőr mindig fújnak az új kis jövevényre aztán megbarátkoznak!Nálunk így van!
2011. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan 1-2 hét szerintem nincs több annál . Nekünk is volt olyan hogy csak egyet hoztunk el és akkor sem lett semmi baja csak olyan 3 napig nyávogott esténként . Utána már abba hagyta . Szerintem nem fogja bántani sőt inkább anyáskodni fog felette de szerintem a gazdái úgy sem fogják majd hagyni de ha ennyire aggódsz akkor minek adtad oda ?
2011. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még kiegészítve az első hozzászólásom, hogy sosem lehet tudni, hogyan viszonyul hozzá a nagy macska. Ha ivartalanítva van, nem hiszem, hogy gond lesz. A cicák között szinte mindig van kis versengés, de súlyos csapást biztosan nem fog mérni rá, pláne ha már megszokják egymás jelenlétét. Ilyen esetekben a találkozás előtt érdemes azt csinálni, hogy külön külön bevinni a cicákat egy helyiségbe, hogy megszokják egymás szagát, így az első találkozás nem lesz annyira váratlan számukra...
2011. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kicsit nyugodtabb lettem:) de már annyira megszerettem:( sajnáltam hogy oda kellett adni... de muszáj volt, mert az anyuka 6 kicsit ellett és annyi cica meg nem kell nekünk, anyumék nem engedik. De utána jártam hogy hova került és elvileg rendes lányhoz, úgyhogy remélem boldog lesz...
2011. aug. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!