Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyi esély van...

Lindsay10 kérdése:

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy előkerül a kiscicám? Lent többb informácioo.

Figyelt kérdés
Ma hazahoztunk kocsival egy új cicát(szerintem 1-2hónap körüli), és amikor letettem a teraszra a tálkája mellé, átszaladt a kerítésen keresztül a szomszédhoz. Nem tudom,hogy elő kerül-e, mivel kb 1percet sem töltött itt az udvaron.. Azt a pár ruhát amiben hazahoztuk kitettem egy kosárba a kerítés mellé,hátha megérzi a saját szagát és hazajön, meg a kajáját is odatettük. Szerintetek mennyi esély van rá hogy elő kerül?:((
2011. aug. 17. 21:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a kommentet és a tanácsokat!:)

Kajája mindig van, meg vize is! Alom is van,meg sem kellett neki mutatni,már első este abba végezte a dolgát! 1-2óránként mindig bemegyek hozzá.Eleinte elő sem jött,mostmár dorombol és simogatni is lehet. Alig várom már,hogy 1-2 hét múlva az udvaron szaladgáljon:))

2011. aug. 21. 14:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha így teszel, meglátod, minden rendben lesz. Ha majd résnyire nyitva tudod hagyni neki az ajtót, akkor majd mindig vissza fog tudni húzódni, mert ott biztonságban fogja érezni magát.
2011. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!