Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy etessem? Tanácstalan...

Hogy etessem? Tanácstalan vagyok. Többi lennt.

Figyelt kérdés
3 hós kislányomat 4 óránként etetem,mert magától 5-6 óra is eltelik mire éhes.Akkor viszont nincs meg az 5 szöri evés.13 0-at eszik.Tápszeres.Miért nem éhes?Már újszülött korától ez a probléma.Szinte tömöm 4 óránként.Hogy kellene?
2010. aug. 27. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan hagyhatnád,hogy akkor egyen amikor éhes!Jeleznek!Ki kellene próbálni,kb két hét alatt kihozná az eredményt,hogy úgy is van-*e súlygyarappodása!

A lányom mondjuk folyamatosan enne...

De unokahúgom képzeld el igaz 3 óránként de 20 miliket evett!Egyszerűen nem lehetett többet beleerőltetni!És így is hízott!Ma már 20 éves,de még mindig nagyon rosszul eszik és eszméletlenül válogatós...kb 3 féle kaját eszik meg!És ez sajna nem vicc!

2010. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 hósan kell is, hogy 4 óránként egyen. Jól csinálod.Ő ilyen fajta, nincs vele semmi gond.
2010. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 4-5 óránként evett 100 ml körül, aggódtam is :)

Most 6 hónapos, semmi gondja, reggel-este tápszert eszik, most is 100-130 ml közt.

2010. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Nem gondoltam,hogy ilyen nehéz.Éjjel 4-5 között ébred de volt,hogy felköltöttem.
2010. aug. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!