Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt állandóan?

Miért csinálja ezt állandóan?

Figyelt kérdés

a macskám teljesen rákapott arra, hogy az akváriumból igyon!

máshonnan szinte már nem is hajlandó .. ( vagy csak én nem látom ) volt, hogy ivott a kád széléről is ,akkor láttam hogy kevés víz volt előtte. viszont most már mindig van előtte( ráadásul tisztított víz.. )

nem értem.. az akváriumi víznek halíze lenne? :D vagy mi?

valaki járt már így, vagy csak én?


2011. aug. 19. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy más íze van, én még nem ittam akváriumi vizet úgyhogy nem tudom. :)


A mi cicónk csak ki akarta fogni az aranyhalat az akváriumból, inni nem ivott belőle. Ő csak a csapból ivott, ha kinyitottuk neki a vizet. xD Na megy a tejet azt nagyon.

2011. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csinálja a szomszéd kutya is csak ő halas tó-ból.
2011. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hal íze van! :D A macskák nem szeretnek inni, és a természetben nem is szoktak mert a folyadékot pl az áldozatok véréből és nedveiből veszik fel. Ezért eredendően utálják a vizet! Csak akkor isznak ha már tééényleg nagyon szomjasak, és akkor is ízesített vizet keresnek, enyém is megissza a szappanos vizet a kádból, a mosogatóban áztatott lábos trutymós vizét stb. Én rájöttem arra h az enyémeknek nem szabad friss vizet adni mert azt nem szeretik, azt szeretik, ha már 3 napja rohad a tányérjukban, addig keresnek más folyadék forrást, BOLONDOK!
2011. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én macskámnak mindig van friss vize. Egyszerű csapvíz, amit én is iszok.


De ő még csak bele sem kóstol. Ha a vizet kajával keverem, akkor megissza. Tiszta vizet egyedül tusolás után a zuhanytálca kinyalásával illetve a felmosóvödörben lévő maradék kilefetyelésével vesz magához. Mivel számítok ezekre a dolgokra, zuhany után alaposan kiöblítem a zuhanytálcát, a felmosóvödörben pedig még véletlenül sem maradhat mosószer.


Nem tudom miért csinálja ezt. Gondoltam arra is, hogy nem szeret műanyag tálkából inni. Kapott fém tálkában és üvegtálkában is. A porcelán tányérból sem iszik. Illetve iszik mindegyikből, ha van a vízben kaja is. Tiszta vizet azonban csak a zuhanytálcából és a felmosóvödörből!


Pedig van akváriumom is :D

2011. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jót mosolyogtam a válaszokon :D majd akkor megpróbálom énis bevetni a csapból folyó vizet:D

utolsó, majd lehet a tiéd is rákap egyszer az akváriumi vízre! :D

egyébként lefedtem egy könyvvel az enyémet( mármint nem a macskát:D), és amennyire észrevettem, fogyott a tálkából a víz. talán van esély arra , hogy egész normális cicám legyen!:D

2011. aug. 19. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!