Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet macskát WC -re...

Hogy lehet macskát WC -re szoktatni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm örökbe adta nekem a cicáját, és mondta hogy épp tanítani akarta, hogy a sima WC -be végezze a dolgát, és ne az alomba... Azt szeretném megtudni ezt hogyan lehet megtanítani a macseknak?
2009. ápr. 15. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem bánnám, ha a rendes wc-re szoknának, az alomtálcát sem könnyebb tisztítani, mint a wc ülőkét, sőt! Oda kell készíteni pl. domestosos törlőkendőt, meg ott a wc-papír. Persze jó, ha van 2 wc is otthon és egyik csak az övék.

Nem kevés idő az almos tálcát sem tisztítani, és az sem túl higiénikus, ha a már nem friss alomban kapirgálnak és utána mászkálnak a lakásban. Arról nem is beszélve, hogy mennyit megspórolhatunk, ha nem kell almot venni.

Írd meg, ha sikerült rászoktatnod azóta. Én is szeretném megpróbálni!

2010. jún. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!