Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Válaszolnátok pár kérdésre...

Válaszolnátok pár kérdésre egy kiscicával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy hosszú lesz!


Kezdem az egyszerűbb kérdéssel:

Mennyibe kerül egy kiscica befogadása és tartása egy lakásban? Mennyibe kerül a kaparófa, fekvőhely és az enni+innivaló?


Aztán itt van a bonyolultabb kérdés is:

8. emeleten lakunk egy kis lakásban. Szeretnék örökbefogadni egy cicát, de félek, hogy kiesik az ablakon. Nemrég cserélték ki az ablakainkat, úgyhogy ki lehet nyitni akár bukóra is. Meg van felhúzható szúnyogháló. Nagyon veszélyes lenne itt cicát tartani? Csakmert nem szeretném veszélybe sodorni egy cica életét:(


Ha valamit nem értetek kérdezzetek nyugodtan, mert lehet, hogy értelmetlen dolgot írtam...(Iszonyú fáradt vagyok.)


2011. aug. 22. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigieken kívül számoljuk bele az ivartalanítás árát ami kb. 7-12 ezer Ft, orvostól és a macska nemétől függően.
2011. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sok választ kaptál, de én elmondom a saját tapasztalataimat.

10-en lakunk, szintén lehúzható szunyiháló van. Teljesen tökéletes, nem tudnak kiesni, de ha senki nincs otthon bukóra tedd az ablakot!!!


Az első kérdés a bonyolultabb :)

Mondom mi kell: fekvőhely nem, mert a cica úgyis veled v fotelban fog aludni, így én nem költök rá! Kell egy szállító box, amit amúgy fekhelyként is használhatsz ha raksz bele egy plédet 2in1(kb 5000, v drágább)

tálkák, én azt javaslom rögtön kezdj porcelánnal, mert az a legjobb. Nincs mellékíze, könnyen tisztítható, igényesen néz ki. (kb 1000/db)

Kaja: na hát ez aztán nagyon változó!!! Kérdés mennyi pénzed van, de ne vásárolj hgipermarketben, mert ott általában nem a legjobbak a kaják (kivéve purina one) Én a fressnapfot ajánlom van egy csomó saját márkájuk ami nem is rossz! És olcsó

Innivaló?: víz, laktózmentes tej, v sima tej higítva. Tej amúgy nem muszáj de imádják.

alom: én a szilikagéleset ajánlom. 3000/8liter kb de több mint egy hónapig jó lesz, és teljesen szagtalan.

kaparófa...az drága, de vaterán találsz olcsóbban is. kb 5000-ért akár

játékok, pár 100ft

2011. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja! alomláda! Fedettet vegyél! 4-5 ezer, de az a legjobb. Alomlapát általában jár hozzá de ha nem az 200ft, szóval nem nagy cucc!
2011. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hűű, hol laksz? Nekem van most 3 kiscicám, nagyon kéne nekik gazdi, mert anyukám el fogja vitetni őket vidékre ahol majd elvadulnak... ÍRJ!
2011. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem is van egy fekete cicum, akinek az anyja orosz kék, szal nagyon szép színű lesz majd. ha gondolod, felvehetnénk a kapcsolatot, mert aug. végéig el kell hagynia a házunkat.
2011. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!