Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet ajánlanátok...

Milyen étrendet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Elég stresszes munkát végzek ami egyben könnyed fizikai és komolyabb koncentrációs(mentális) képességeket követel.

Ezen kívül szeretnék járni harcművészeti edzésekre is, szóval sok energiára van szükségem.

Úgy érzem, hogy megfelelő étrenddel hatékonyabban tudnék dolgozni és edzeni, de nem tudom mi lenne nekem alkalmas. Kérlek, mondjátok el a tapasztalataitokat, gondolataitokat ezzel kapcsolatban.


2011. júl. 9. 19:18
 1/3 anonim válasza:

Egy teljes étrendet szakemberrel kellene összeállítanod, ha a sporttal komolyan akarsz foglalkozni.

A lényeg, mindent egyél, ami egészséges. Szénhidrát, fehérje, zöldség, gyümölcs.

Kerüld a kávét, inkább igyál teát. A sütemények, édességek csak rövid időre "dobnak fel", majd vége a hatásuknak és megint hiányérzetet hagynak maguk után, inkább tartalmasabb szénhidrátot kell enni, ami egészségesebb, könnyen emészthető, rostban gazdag. Pl. teljes kiőrlésű lisztből készült dolgok.

És többször keveset. A legjobb a három óránkénti evés lenne. Így nem terheled meg a szervezetedet sem sport előtt, sem munka közben. Folyamatos a bevitel, folyamatos a figyelem, és az erő! :D

2011. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez egy tartalmas válasz volt. Köszönöm szépen. =)
2011. júl. 12. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Húst hússal :d
2011. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!