Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem valami...

Ajánlanátok nekem valami gyors fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy kb 3 hete nem jutottam el edzeni,és a hasamra feljött a felesleg,amit LASSAN leadtam,ráadásul el se tűnt az összes.Összeettem mindent,tudom nem kellett volna.Viszont holnaptól szeretnék életmódot váltani.

Tudnátok esetleg valami hatékony fogyókúrát,amely mozgás nélkül is leviszi a felesleget?Csak a pocimon van,de tudom,helyi fogyás nincs.

Ez a napi 5* kevés étkezés nem jött be,igen lassan szenvedtem le azt a keveset,ami lement.

Erre gondoltam:

[link]


Tapasztalatokat szívesen várok:)


2011. máj. 4. 00:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem érdekel,ha a dupláját hízom vissza,mint mondtam,életmódot váltanék,de előtte ilyen kis villámdiétával 2 centit szeretnék leadni belőle:(
2011. máj. 4. 01:03
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint az a szöveg,hogy a duplája jön fel,mert életmódváltással kiküszöbölöm,csak most történt egy trauma,ami miatt edzeni se volt kedvem,csak gubbasztottam itt az ágyban.Bocsánat,késő van és még 1000 dolgon jár az agyam:)
2011. máj. 4. 01:06
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

" Bocsánat,késő van és még 1000 dolgon jár az agyam:) "


Semmi baj,agyazzál csak nyugodtan. ))

2011. máj. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez nagyon jó! A kolléganőm csinálta ezt végig, igaz én a másik 13 napost csináltam, ami ehhez hasonló, de nekünk bevált. Igaz azért mozogni nem árt mellette. Sok sikert!
2011. máj. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen! Mégpedig elég hamar beindul tőle az alkatod változása és ha megtartod az étrendet, akkor megtartod az alakodat és az egészségedet is. Ezt úgy hívják, hogy paleolit táplálkozás. Ez ugyan nem diéta és nem fogyókúra, hanem a modern, betegítő nyugati étrend őskori alternatívája. Tehát az a táplálkozás, amivel az ősember fenn tudott maradni, nem híztak el, mindig volt bőven energiájuk és elkerülték őket a "civilizációs" betegségek. Ráadásul roppant egyszerű betartani és nem jár különösen nagy önmegtartóztatással. Hatására a szervezet beáll Az ideálisra, tehát a kórosan soványak összeszedik magukat, a túlsúly pedig végleg a múlté. Ajánlom keress rá a tények tévhitek weblapra és azon belül erre az étrendre. Ez nem reklám vagy valami, hanem egy bevált módszer.
2011. máj. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Délutáni uzsonnára egyél meg fél grepfruitot. Hatás: másnap reggel lement (=kiment) kb. 1,5 cm béltartalom. Másnap délután megettem a másik felét. Hatás ugyanaz + rengeteg víz. Most kb. 3 cm-rel vagyok vékonyabb hasban, mint előtte.


Kb. két évvel ezelőtt csináltam végig azt a másik 13 napos kúrát, 8 kg-ot ígért, lement 6, maradt is, csak az idén télen "elfeledkeztem" magamról és esténként 1-1 zacsi sósmogyoró eltűnt. Jó lesz ez a kúra!

2011. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!