Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?...

Miért csinálja ezt a macskám? Az "egyénisége" miatt van? Miért ilyen ellenséges másokkal?

Figyelt kérdés

van egy 2 éves macskám nagyon kedves de csak velem .Másokat kinemállhat ,még a macskákkal ugy ahogy elvan de a többi állatotpl :kutyákat utálja mondjuk azt még meg is érteném de az embereket is utálja ha valaki mellé akar ülni egyből "morog " majd ráfuj és elszalad .Ja és még annyi hogy 4 hónaposan találtam kobor macska volt és a testvéreivel élt.

Az egyénisége miatt van vagy azért mert" vad macska volt " és ezt tanulta ?


2009. ápr. 19. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább az egyénisége miatt. Abból gondolom, hogy az én cicám is ilyen, pedig őt 4 hetes kora óta nevelem, tehát tanult minta nincs előtte. Rajtam kívül senki nem érhet hozzá, még a barátomnak sem engedi magát simogatni, aki pedig hetente 2-3 alkalommal itt van. Ha számára ismeretlenek jönnek a lakásba, akkor elbújik. Mindentől és mindenkitől fél, csak akkor érzi magát biztonságban, mikor mellémbújik az ágyba, de akkor szinte lerobbantani sem tudnám magamról.
2009. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

Nálunk mindenki azt mondja hogy hülye ez a macska de én nagyon szeretem mert velem nagyon jól elvan dorombol és velem alszik mikor velem van teljesen nyugodt és nem ellenségeskedik soha

2009. ápr. 20. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyforma cicánk van. Az enyémet sem tartják normális viselkedésűnek, de nekem az a fontos, hogy hozzám ragaszkodik, főleg, mivel szinte ő az egyetlen társam. Már el sem tudnám képzelni, hogy nélküle aludjak.

Úgyhogy ne aggódj, a macskák sem egyformák, ahogy mi emberek sem. Szerintem ez nem probléma.

2009. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. ápr. 20. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp ilyen a személyisége.Nagyon édes lehet,mi az ilyen cicákon csak jót kuncogunk:DNekem is volt egyszer egy ilyen kis fenevadom,de ő még engem sem szeretett,viszont annál inább utált mindenkit.Egy ilyen macskám volt,egy életre elég,azóta szerencsére csak bújósok voltak:D
2009. ápr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy nem vagyok egyedül:)

Az én cicám sokak szerint komplett hülye(bocsánat), mert nem megy mindenkihez dorombolva.

Ő is utcai cica volt, nem is lehet elvárni tőle. Nem sok jót kapott kiskorában az előző gazdijától,miért bízna az idegenekben?

Ne foglalkozz másokkal,csak szeresd tovább úgy,ahogy van!

2009. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi és tényleg vicces nekem megengedi hogy a"fülét tépjem "és össze vissza nyuzzamviszont a szomszéd már mérges mert megpofozta a szomszédkutyát és a kuty beszalatt a lakásba ezért teljesen kiakadt kicsit furcsa hogy nem engedi be egy percre se de ez az ő dolda nagyo vicces hogy megfofozza a kutyákat
2009. ápr. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!