Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha lesz görényem, akkor...

Ha lesz görényem, akkor ellenséges lesz a macskánkkal?

Figyelt kérdés
Lehet fogok venni nagyon szimpatikus állatnak tűnik
2010. ápr. 10. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de szerintem ha összeszoktatod őket semmi baj nem lesz, csak az elején legyél ott te is mikor ismerkednek:D
2010. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, összebujva fognak aludni:)
2010. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem vennék a macska mellé görényt.

azért mégiscsak ragadozó..

2010. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miért szerinted a macska nem?

az a legelőre jár füvet enni?:P

2010. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a macska mást is eszik

nagyon régóta háziasítva van. a görény nem olyan rég óta

2010. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

haha!


oké, de egy ragadozó nem eszik ragadozót! gondolkozz már! szerinted a görény megenné a macskát?? te hülye vagy??


végülis a természetben is gyakori, hogy a farkas rókát vacsorázik az oroszlán meg hiénát... barom!

2010. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja de a kutya kicsinálja a macskát:D
2010. ápr. 11. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:

márpedig egy barátom görénye megtámadja a macskákat.

de végülis nekem mindegy. kérdező, ha gondolod, vegyél mellé görényt, aztán vagy bántja, vagy nem.


aki lebarmozott: erre sokmindent tudnék mondani, de inkább bölcsen hallgatok. legközelebb tedd ezt te is, mielőtt valakit lebarmozol, mert nem egyezik a véleményetek.

oké hogy az oldal névtelen, de szerintem azért itt is illik megadni az alap tiszteletet mindenkinek..

2010. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, ne haragudj! Ha lehetne szerkeszteni a hozzászólásokat a "barom" szót most kicserélném "ostobára".


Egyébként ez nem vélemény kérdése! A ragadozó mit eszik, illetve a görény és a macska mit eszik kérdésre nem úgy van ám, hogy "véleményem szerint a görény nem fogja megenni a macskát attól még, hogy ragadozó" "a te véleményed szerint meg veszélyes az ügy, mert a görény ragadozó és nem eszik mást csak húst".


Az más kérdés, hogy "megtámadja" (bár kétlem, hogy egy kölyök vadászgörény megtámad egy felnőtt macskát...), de akkor hogy jön ide, hogy a macska mást is eszik, és hogy háziasítva van???

2010. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!