Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom elvadítani a...

Hogyan tudom elvadítani a macskáimat?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a lányom allergiás a macskaszőrre,nem is kicsit. Már arra gondoltam,hogy nem etetem őket,hátha elmennek kunyizni és befogadja őket valaki. Úgy hallottam,hogy nem lehet elajándékozni,mert ha nem magától bútorozik el,akkor tuti,hogy visszajön. Sajnálom őket,de nem akarom már őket a ház körül.
2011. szept. 3. 09:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor a legegyszerűbb hogy állatmenhelyre viszed őket
2011. szept. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljak: inkább állatmenhelyet hívj fel, vagy kérd az állatorvos tanácsát.
2011. szept. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Black_Star* válasza:
48%
A legjobb ötlet, ha beadod állatmenhelyre! Nem akarod etetni, azért ez kicsit erős :S Esetleg kérdezd körbe ismerőseidet valakinek nem kell-e macska.
2011. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Falun lakom,úgyhogy elképzelhető,hogy simán befogadnák a cicákat. Nagyon sajnálnám őket,tök nagyok,egészségesek,ivartalanítottak...Szerintem a közelben nincs is állatmenhely.
2011. szept. 3. 09:34
 5/23 anonim ***** válasza:
anyának nem kell? vagy anyósnak?
2011. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kössz az eddigi válaszokat,megpróbálok egy menhelyet keresni a közelben. Nem kell betojni,nem fognak éhen pusztulni az udvaron.
2011. szept. 3. 09:40
 7/23 A kérdező kommentje:

ma 09:39

Sehogy nem marad idegenben egy felnőtt macska,aki 5 éve lakik a háznál.

2011. szept. 3. 09:41
 8/23 Timberwolf ***** válasza:
A megyében, ahol laksz biztos van egy darab állatmenhely, csak utána kell nézni. Az nem a legjobb megoldás, hogy kivágom őket a szabadba aztán túlélik, ahogy tudják. Esetleg még veszettséget is elkaphatnak a természetbe. Gyerekkoromba nálam is kijött, hogy allergiás vagyok a macskaszőrre (meg kutya szőrre, madártollra, csomó növényre stb.), de mindig voltak állataink, macskák is. Mivel abba az időbe mi is falun laktunk és a rágcsálók bejártak időnként a házba kellett, hogy valami távoltartsa őket. És semmi bajom nem volt a macskáktól. Bocs a felesleges kitérőért!
2011. szept. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is allergiás vagyok a macskára, de mi is megoldottuk. A cicának volt egy kis cicaajtaja a pincébe kazán mellé. Ott elég meleg volt télen és én sem fulladtam meg. Ha nem engeded be őket a házba, akkor nem lesz baja a lánynak.
2011. szept. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

[link]

Én anyukámnál is kijött allergiateszten, hogy allergiás a macskára. Ennek ellenére kettő is van nekünk, már előtte is megvoltak. És soha semmi tünete nem volt emiatt, pedig éjszaka még az ágyba is bemásznak. Gyógyszer szedés mellett esetleg lehetne tünetmentes is a lányod.

2011. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!