Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom elvadítani a...

Hogyan tudom elvadítani a macskáimat?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a lányom allergiás a macskaszőrre,nem is kicsit. Már arra gondoltam,hogy nem etetem őket,hátha elmennek kunyizni és befogadja őket valaki. Úgy hallottam,hogy nem lehet elajándékozni,mert ha nem magától bútorozik el,akkor tuti,hogy visszajön. Sajnálom őket,de nem akarom már őket a ház körül.
2011. szept. 3. 09:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Pszihológia is van benne. Ha a lányod szereti a macskákat és megakar szabadulni az allergiától, van rá esély így is. Én is allergiás vagyok a macskákra, panelban lakom. Kb. 2 hónapja lett egy kóbor kiscicám, nagyon szeretem, és az allergiám enyhült. Állítólag teljesen el is múlhat tőle.
2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Jééééjzus! Ne legyél már ennyire nem is tudom mi???? És ha a fákra lesz allergiás, mindet kivágatod???? A macska kint van, ha a gyereket már a kinti dolgoktól is ővni akarod, most borítékolom, h életképtelen lesz és évi 2x rohammentő viszi el fulladás miatt. Azért az aggódásnak is vannak határai!!!
2011. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb a kerdes az, hogy:

mire allergias? a szorere, vagy a nyalara?

Mennyire allergias? Hogy derult ez ki?

Csak azert kerdem ezt, mer lassan mindenkit kihoznak allergiasnak, egyreszt mert ebben van uzlet, masresz meg, mert uzlet van benne...

2011. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én is allergiás vagyok a mogyoróra a teszt szerint, mégis az erdei mogyoró bokrunkról nagyon sokat megeszek minden évben. Még soha nem volt bajom tőle!


Az allergia csak egy bélyeg. Csak akkor kell komolyan venni, ha már dagad is az ember torka, mint a húgomé az Algopirintől! (szalicilérzékeny). Ő is allergiás a kutya/macska/nyúlszőrre, mégis van jelenleg 6 kutyája, és semmi baja nincs tőlük. Az állatszőr allergia azért nem olyan durva, mint egy gyógyszerérzékenység. Abba bele is lehet halni.

2011. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ez csak akkor jöhet be neked, ha valaki eteti a macskáidat! Mert ha senki nem eteti őket, akkor minden reggel nálad fognak nyávogni!
2011. szept. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

szia!

A fentebb belinkelt Noés cikket én írtam, örülök hogy már valaki belinkelte, mert pont az ilyen gondolkodás miatt írtam meg a történetemet.

NEM A MEGVÁLÁS AZ EGYETLEN ÚT :) ha tényleg szereted a cicákat érdemes elgondolkodnod rajta.

2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ami a közeledben van az biztos h nemmenhely hanem gyepmester,ahol 14 nap után elaltatják őket...ha azt akarod h meghaljanak a macskák akkor vidd oda,csak gratulálni tudok...de simán elajándékozhatnád őket....
2011. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy kidobd őket!Ők eddig szerettek,bíztak benned és most csak úgy kidobnád őket?!Ha a macska kertesházban van akkor ráadásul nem fog bedagadni a lányod szeme ha megsimogatja vagy ilyesmi,főleg ha utána mindig kezet,arcot mos jó alaposan!Attól még nem kell kidobni hogy allergiás rá! Anya is allergiás a macskára,de neki pl semennyire se jön ki az allergiája pedig van egy cicánk!
2011. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én macskafan vagyok szóval sajnos a lányodnak mennie kell :D


Ha házban van tartva folyamatosan 5 éve akkor sehogyan se lehet elvadítani.


Minálunk is szoktak lenni idegen macskák akik hozzánk szoktak.Ezeket el szoktuk kergetni.Hónapok múlva pedig semmi bajuk se szokott lenni...


Bár nálunk vannak öreg nénik aki etetik.Amúgy valami rokonnak/ismerősnek kell odaadni,a menhelyet pedig legvégső esetre hagyd.

2011. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Valószínű,hogy az egyik ismerős elviszi őket,nem lakik messze tőlünk,van egy tanyája.
2011. szept. 5. 09:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!