Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj ha egy férfinak...

Nem baj ha egy férfinak macskája van? 20/F

Figyelt kérdés

Szeretem a kutyákat is, de valahogy a macskákat jobban kedvelem.

Sok helyen azt olvasom ,hogy csak nők és melegek tartanak macskákat.


2011. szept. 6. 08:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, ha egy férfinak macskája van:)
2011. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 hell-ikon ***** válasza:
100%

Ha az ember nem tud magának valamit értelmesen megmagyarázni egy másik emberrel kapcsolatban, akkor a következő lépés a sztereotípia gyártása.

Itt is erről van szó, nem kell belőle nagy ügyet csinálni.


Nem vagyunk egyformák (hála az égnek) s ahány ember, annyi ízlés.

Akad jó néhány férfi ismerősöm (családos emberek) akik kifejezetten szeretik a macskákat és egyik sem (látens) meleg.

2011. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha ezt a macskás topikban teszed fel, akkor elég egyoldalú válaszokat fogsz kapni :DD


Amúgy szerintem nem, én kutyás vok, és nem is szerettem különösebb képpen a cicákat, a páromnak köszönhetően- aki ffi és 28 - lett két cicánk akikért rajongok!!!

2011. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

ez egy olyan hülye sztereotípia...

én a kemény, férfias férfiakat szeretem, és jó nagy plusz pont lenne, ha macskát is tartana az illető, mert én is imádom a macskákat.

az olyan férfiak meg élből taszítanak, akik arról dumálnak,h. hogy utálják a macskákat, stb..

szóval épp ellenkezőleg, nem, nem bu.zis.

2011. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátom imádja a macskákat, mindig volt mikor gyerek volt és akar is, csak a lakásába nem lehet tartani, de a szüleinél még mindig megvan a cicája, annyira birom mikor a macskákról dumálunk és felcsillan a szeme..:D szerintem aranyos ha pasi a macskákat szereti. (nem szerettem a macskát, mióta barátom van azóta rajongok értük...nem tudom miért..xD)
2011. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokkal szimpatikusabb egy férfi ha szereti a macskákat!!

23N

2011. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem győztünk meg? Gondolkoznál inkább azon, honnan szerzed be az új macskádat! (Ajánlom a menhelyeket, esetleg - van, ahol ott is vannak elvihető, halálraítélt macskák - sintértelepet...)
2011. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem annyira szeretem a macskákat, de azt kell, hogy mondjam, egyáltalán nem baj! Sőt... rosszul vagyok azoktól a férfiaktól, akik a kutyát valami nyomorúságos szolgaként kezelik, és a befelé fordított szöges nyakörvet rángatják a nyakán. Tehát akkor már ezerszer jobb a macska-tartás, bár szerintem a lovazás áll legjobban a férfiaknak az összes "állattartás" közül, mert ahhoz kell bátorság is, meg erő és kitartás. =D
2011. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem függ nemtől. A nők is épp olyan jó lovasok. A férfinak meg nem kell minden területen az erejét és a bátorságát bizonyítania, igen is legyen gyengéd és ezt jól szimbolizálja a macskaszeretet.
2011. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem baj, ha bárki macskát tart. Én félek tőlük. :) De nemtől függ.
2011. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!