Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj ha egy férfinak...

Nem baj ha egy férfinak macskája van? 20/F

Figyelt kérdés

Szeretem a kutyákat is, de valahogy a macskákat jobban kedvelem.

Sok helyen azt olvasom ,hogy csak nők és melegek tartanak macskákat.


2011. szept. 6. 08:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
A macskatartás sok szempontból nagyobb kihívás, mint a kutyatartás. Azoktól a férfiaktól teljesen rosszul vagyok, akik azért tartanak bizonyos fajta kutyákat, hogy arcoskodhassanak. Macskával nem lehet arcoskodni. Ezért az én figyelmemre érdemesebb egy macskatartó férfi, mert az nem szorong azon, hogy jaj-nem-gáz-e?
2011. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj, a macskás pasik a királyok. 29/N
2011. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig az jut eszembe az ún. "kemény" fajtájú kutyákkal feszítő pasikról, hogy valamit nagyon kompenzálni akarnak :)))
2011. szept. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokat kötözködöm azokkal akik házi kedvencként tartják az állatokat de még ilyen baromságot ,hogy férfi nem tarthat macskát ,mert csak a meleg férfiak tartanak ez akkora baromság, Igen minden normális férfi szeretheti a macskát!
2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
és tarthat!
2011. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Minden megadnék egy olyan férfiért, aki szereti és elviseli a macskákat. Felkel reggel és megsimogatja a macsekot miközben megy a kávéért :) Szerintem ennél nincs jobb és barom, aki emiatt melegnek tart!

Számomra az egyik legvonzóbb férfi tulajdonság az állatszeretet. Szóba sem állok olyannal, aki nem szereti őket.

2011. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves tolsó Válaszoló!

Én is pont így érzek! Bármit megadnék, ha a pasim/férjem úgy rajomgana a macskákért, mint én. (Hogy kávéfőzésbe menet megsímogatja...ez jóóó!)


Szóval, ezért mindent meg is tettem és férjemet felfejlesztettem olyan szintre, hogy már nem csinál ügyet, ha bemegy akár az ágyba, sőt, számtalanszor megjegyeztem, hogy biztosan el akarja szeretni a macskámat, mert folyton úgy találok rájuk a hitvesi ágyban, hogy a macska ezerrel dagaszt neki, vagy éppen összebújva alszanak:) És most veszünk egy kizárólag szobacicát, meg merem kockáztatni, hogy éppúgy várja már, mint én:))) Együtt mentünk a tenyésztőkhöz stb...


Szóval, kedves Kérdező!


Minden macskás csaj/nő álma, egy macskás pasi!

2011. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%
Elsőre kicsit felbosszantottál, na de felesleges bosszankodni! Inkább elmagyarázom, azzal többet érek. Ez most kedveském nagyon buta kérdés volt! Természetesen tarthatsz macskát! És, ha jobban szereted a cicusokat, akkor miért is tartanál más fajta állatot? Azzal csak magadnak tennél keresztbe! Nem is hiszed hány férfi van, aki jobban szereti a macskát a kutyánál. Azt az állatot tarts, amit szeretsz! Legyen egyéniséged!
2011. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én is odaadnám mindenem, ha a pasim szeretné a cicákat, meg amúgy az állatokat... és nem megenni! Tudod te mekkora gáz, hogy a cicáimat a saját pasimtól kell féltenem, és megvédenem?
2011. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Megvédeni???? Úgy kivágnám az olyan pasit, aki képes bántani egy olyat, aki nem tud védekezni, legyen az macska, egér, kutya, bármi, hogy a lába nem érné a földet. Én mondjuk meg sem ismerném, mert én hiszek abban, hogy egy ember lelkét úgy ismerheted meg a legjobban, ha megnézed hogyan bánik azokkal, akik neki ki vannak szolgáltatva, tehát az állatokkal. Nekem pedig csak jó lelkű ember lehet a párom.
2011. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!