Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, ha egy macska...

Az normális, ha egy macska megeszi a barackot, vagy a körtét? Nem árt neki, ha megeszi?

Figyelt kérdés
A vödörből kilopta a héját és megette. Utána, amikor ettem, gyakorlatilag kinézte a számból, hát adtam neki, és azt is megette (kis szeletekről van szó). De félek, hogy ez nem normális dolog.
2011. szept. 11. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagymamám macskája betegesen imádta a fött kukoricát:)

Az állatok általában tudják mi a jo nekik,bár a mcsakák szinte csak hust esnek néha jól jön egy kis vitamin:)

Szerintem hagyjad hagy egye,ha ízlik neki.

2011. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Az én macskám megőrül az olajbogyóért, imádja a tökmagot és a főtt kukoricát. Nem lesz semmi baja.
2011. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A főtt kukoricát a miénk is imádta és a főtt krumplit is. A krumplihéjat nem ette meg, csak belefeküdt, szerette a szagát. :D

Olyan videót is láttam már többet is, hogy dinnyét esznek.

2011. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám imádta a sárgadinnyét!
2011. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak a barack levét nyalogatja le róla. :)
2011. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem árt neki egy kis vitamin :) Túl sokat persze ne adj neki, nehogy hasmenése legyen a rostoktól. De néha ha így kérincsél akkor nyugodtan adhatsz :)


Egyébként az enyém is megveszik a főtt kukoricáért. Meg a chipset is imádja :D

2011. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!