Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Miért halt meg a macskám...

HELP! Miért halt meg a macskám? Reggel semmi baja nem volt! :' (

Figyelt kérdés
Volt 3 kismacskám, teljesen egészségesek. Májusban születtek. Ma nem volt semmi baja , evett is reggel, ugrált játszott. Pár órája nem jött elő, kimentem a kertbe és hívtam, ott látom hogy meg van halva. A szeme is nyitva volt, a farka meg fel volt borzolva. Ááááá ő volt a kedvencem. Miért halhatott meg??? :'( , :'(
2011. szept. 18. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy mérget evett... az én vemhes cicám is mérgezett egeret evett pont aznap, mikor megszülettek volna a kölyök így a kiscicák is meghaltak :'( őszinte részvétem :(
2011. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Valami megtámadta. Lehetett darázs is, vagy egyéb jószág. Az is lehet, hogy felrúgta a szomszéd... A boncolást nem ajánlom, baromi drága, és nem sok értelme van. Igazán sajnálom a cicusodat.
2011. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszi.


Nem, a szomszédunk is állatbarát, vannak neki is macskái.

2011. szept. 18. 11:20
 14/18 anonim ***** válasza:
Hirtelen szívleállás.Megtörténhet cicával is
2011. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hirtelen szívleállástól nem akad ki a szeme. A kutya ugyan nem megy a kertbe, de a macska kijárhat az utcára... És az hogy kívülről nincs rajta sérülés, attól még eltörhetett bordája, és lehetett belső vérzése. A borzolt farok mindenképp arra utal, hogy valamitől megijedt, az, meg, h szépen feküdt, kizárnám a mérgezést, attól kimerevednek a végtagjai. A kutyára azért is voksolok, mert a macska nagyon sokáig tud futni halálos sebesüléssel is.
2011. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A csontozata, gerince normálisnak tűnik? Ha nem, szerintem kutya rángatta meg, nem kell ahhoz külső sérülés is, hogy meghaljon. Ahj, szegény :(
2011. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Igen, normálisnak tünt minden.


De legalább ha tudnám hogy miért pusztult el. :(. Annyira hiányzik, nagyon szerettük, szinte családtag volt :(

2011. szept. 18. 15:12
 18/18 A kérdező kommentje:
Az anyja tudja hogy hiányzik egy kis cicája?Pedig ő nem látta meg halva. Ma egész nap olyan szomorú.
2011. szept. 19. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!