Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tegyem túl magam rajta?

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy jöttünk az egyik barátnőmmel haza az iskolából(kb.egy hete) és a járdán feküdt egy macska. Amikor meglátott minket megijedt és kifutott az útra ahol azon nyomban elütötte egy autó :"( Egy darabig vergődött majd elpusztult,még állatorvost sem tudtunk hozzá hívni:( Azóta csak a macska jár az eszemben és az,hogy miattunk pusztult el valakinek a házikedvence:( Jártatok már hasonlóan? Hogy tettétek túl magatokat a látottakon ?

15L


2011. szept. 19. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyet még szerencsére nem éltem át,de júniusban meghalt a cicám,nem lehetett már rajta segíteni,napokig magam alatt voltam,aztán egy betegség miatt feküdtem ben 5 hétig kórházban,ez elterelte kissé a figyelmemet az addigi gondjaimról
2011. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh :( Ne gondolj rá. Majd az idö segít. Ha nem direkt ijesztettétek meg nem a ti hibátok, csak egy szomorú véletlen.
2011. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ez nem a ti hibátok :) Ha egy cica fekszik valahol nyugodtan, és hirtelen közeledik felé valaki, akkor általában minden macska megijed. Van ami csak meglepődik, de ott marad, és van olyan amelyik meg úgy megijed, hogy elrohan át az úton, még maga se tudja hova.

A cica hirtelen nagyon megijedt, és rossz felé futott. :( Erről nem ti tehettek :)

2011. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én egyszer elgázoltam autóval egy mókust az is véletlen volt de ugy sajnáltam :(((( ez viszont tényleg nem a ti hibátok. Ezen ne rágódj!
2011. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző én is egy mókust ütöttem el,sokáig álmodtam is Misivel,szar volt,de idővel elmúlt.Elmúlik nálatok is majd idővel a rossz szájíz,az élet megy tovább,ez pedig meg fog halványulni,amúgy se a ti hibátok volt.
2011. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Természetesen nem direkt ijesztettük meg,még szóltam is neki amikor láttam,hogy elkezd futni,de oda se neki. :(
2011. szept. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!