Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharagudott vajon a cicám?

Megharagudott vajon a cicám?

Figyelt kérdés
2 éves ivartalanitott cicámat,sajnos el kellett költöztetni anyukámékhoz,mert kisbabám lesz,és a lakás túl kicsi hogy megtartsam a cicát. Kis kora óta hordtam öt oda,mert ott tudott szabadon lenni,tehát a hely nem volt neki ismeretlen. Elsö nap nagyon \'sirt\',mikor mentem másnap láthatóan nagyon örült nekem,de mikor rádöbbent hogy aznap sem viszem haza...hát azóta ha megyek anyáékhoz a macska elö sem jön nekem,ügyet se vet rám,mintha haragudna. Lehetséges ez? Hogy egy macska megharagudjon? Nagyon imádom öt,és eddig ö is engem... :(
2009. ápr. 25. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nyilván rosszulesett neki, képzeld magad a helyébe! Nah ugyanezt érzi ő is. Szerintem meg elég, ha a baba szobájából zárjátok ki, nem egy oylan gyereket ismerek, aki macskák között nőtt fel. És semmi baja. Sőt, én is születésem óta macskákkal vagyok körülvéve. Ha jó helye van az új gazdinál, jól gondozzák, akkor nincs vele gond, bár biztosan boldog lenne, ha visszakerülne hozzád.
2009. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudod az a baj,hogy a babának sem lesz szobája...nincs honnan kizárni. KICSI A LAKÁS!! Mind1,a cicám már nagyon jól érzi magát anyáéknál,élvezi nagyon a szabadságot,és már hozzám is odajön dörgölözni. :)
2009. máj. 2. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!