Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyünk az anyamacskával?...

Mit tegyünk az anyamacskával? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Elment egy napra kóborolni és most nemrég jött haza beraktuk a kölykeihez de nem megy oda hozzájuk elfordul tőlük de a kiscicák már nagyon éhesek nagyon nyávogna mit tegyünk? (a kiscicák 3 hetesek)
2011. szept. 23. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
KÖTELESSÉG ez baromság!!!!!! én már rég meg oldottam volna a gondot régen mongyuk 3 hete!!
2011. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Te vagy a barom!!

Eltudom képzelni a megoldásod,,,Minek a pics*nak írsz te ide?Basztatni a másikat aki segítséget kér?

2011. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
te meg mi a pi@ának ámítod a szerencsétlent? őszi macska nem ér semmit , gyenge selejtes állat lesz belőle, ilyen érzelmekkel állatot tartani nem szabad ,mert,nem lesz belőle semmi csak selejtes állat olyan mint te az embernek az érzelmeit tudni kell irányítani!!! egyébként a te féléd csinálja a sok útra dobott állatot mert nem vagytok képesek szelektálni! meg a te fajtád csókolózik a kutyával és még tudnám tovább sorolni!
2011. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f***omért írsz ide, ha nem tudsz normális választ adni? Nekem is őszi cicám van mégsincs semmi baja már megvan 3 éve!!! Szóval, ha csak ilyen baromságokat tudsz írni, vagy ha nem tudsz a témával kapcsolatban HELYESEN válaszolni akkor inkább húzd el innen a pofádat és NE "válaszolj"!!!!!!!!!!!!!!!!:@
2011. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van!

Köszi! Megy a zőld kéz!

2011. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mi van a cicókkal? Bulizós anyuka előkerült már, eteti őket?
2011. szept. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megvannak a cicák, előkerült az anyuka is már rég. De nem akarja őket rendezni ahogy eddig. Így a kiscicákat benn tartjuk, mi etetjük. A jó időben ki szoktuk vinni őket a mamájukhoz, akkor sem mondanám, hogy foglalkozik velük. De néha rájön és nyalogatja őket és meg is eteti őket.
2011. okt. 6. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!