Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írnátok olyan almot ami...

Írnátok olyan almot ami garantáltan elegendő 2 macskának egy hónapra és max 3500HUF, és nem büdös EGYÁLTALÁN?

Figyelt kérdés
Ne a gagyikat írjátok kérlek mert már mindet próbáltam, köszönöm előre is a válaszokat és megy a zöld mancs a tippekért
2011. szept. 23. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 macskához a fressnapfos premiere blue controll almot használom két wc-be töltöm de igy is több mint egy hónapig elég és kellemes illata van még a végén is. ára 4000Ft
2011. szept. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
igen a blue kontrollt már próbáltam de az meg a páromnak nem volt jó, mert olyan kis nüansznyi cuccokból áll h szanaszét hordták a cicák a lakásban, megőrült tőle, és ráadásul csak 3 hétre volt elég :/
2011. szept. 24. 15:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Kedves 22.31 én sem ismerlek téged, mégsem adok tanácsot azt illetően h sz.rás után töröld ki a seg.ed, mivel ez annyira természetes h valahogy nem jut eszembe h ne tennéd meg, na ez van az alomtakarítással is, olyan tanácsot adni h szedjem ki belőle az ürüléket nagyjából annyit ér, mint halottnak a csók,plusz a válasz nem tartozik semmilyen módon a kérdéshez, mivel almot azt bezzeg nem ajánlottál!
2011. szept. 24. 15:02
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A fresnnpafban kapható 8l-es kiszerelésben multifit szilikonos alom.

Nekem két cicám van, és 4 hétig elég.

2 hetente cserélem, 4l megy egyszerre a ládába.

3 000 Ft.

2011. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen én is használtam azt köszi de nekem 4L 1 hét sajnos :/ Az a baj sztem h nagyon érzékeny a szaglásom és azonnal megérzek minden kis szagot, de köszönöm, hát igen, tényleg rengeteget kipróbáltam már, gondoltam h az lesz h nem sokan tudtok olyat mondani amit ne próbáltam volna még :) Azért köszönöm szépen!
2011. szept. 24. 18:52
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell ehez kifinomult szaglás. Ha valaki odaszarik a lakásod közepére nyílván megérzed. Szellőztess sokat!
2011. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanis az alom nem szagtalanít! Más a funkciója kedves kérdező :)
2011. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
szo-szo azért nem mindegy :) természetesen szellőztetek, és nincs is büdös de ez csak a méregdrága alom miatt van, használtam már olcsót, az büdös, mivel szétesik a pisigolyó és elkeveredik a tiszta alomban a pisi, na az a büdös, ezért kell olyan alom aminek betonszilárdak a golyói, a kaka természetesen büdös, de a pisinek nem kell annak lennie!
2011. szept. 24. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!