Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vot már ilyened? Ma a haldokló...

Vot már ilyened? Ma a haldokló kiscicát vittem a kezembe és beeharapott az ujjamba.

Figyelt kérdés
Na az most szépen bedagadt.20éve már volt ilyenem,csak akkor az ujjam,aztán a kezem,aztán a karom is bedagadt.Piros csik nem volt,most sincs (ez reggel volt).Szoval 20 éve kinyomkodtam a genyt azon a lukon,ahol a macsek megharapott,most is ez lesz.Neked volt már ilyened?
2011. szept. 28. 23:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak volt, én üvöltöttem vele, hogy most azonnal tuszkolom be a kocsiba és viszem az orvoshoz, de nem volt hajlandó. Aztán napokig azon rettegtem, hogy élve találjam! Ez nem játék, nagyon veszélyes, súlyos szepszist lehet kapni, a macska harapása a 2. legveszélyesebb a patkányharapás után. Én orvoshoz mennék a helyedben, mert tényleg az életeddel játszol azok alapján, amiket leírsz, hogy már az egész karod dagad:OOO
2011. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérj tetanuszt. Ne holmi nyomkodásban bízzál.
2011. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Orvos! Ebből komoly baj lehet.
2011. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj el orvoshoz egy tetanusz-oltásra, mert gyermekként valószínűleg kaptál, de 10 évente ajánlják az emlékeztető oltást! Ennek hiányában legrosszabb esetben a kezed is rámehet... Az a kis szúrás semmi, és megnyugodhatsz a következő évtizedre...
2011. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%

"a macska harapása a 2. legveszélyesebb a patkányharapás után"


hallotál már a kobráról? meg a viperákról?

2011. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Mama le akarta venni a kerítésen pánikban kapaszkodó macsekot (utcáról támadta felugorva egy kutya), amikor a macsek lábát elvágta a drót. Az pedig belemart mama ujjába. Megdagadt, gennyes lett, mire orvoshoz ment, bent is tartották a kórházban, de a végén kijött a kis drótdarab és meggyógyult (azt mondták, belehal, ha még egy napot vár). Kórteremben mellette egy nő úgy került be, hogy a hosszúszőrű macskáját fürdette, az belemart a karjába, későn ment orvoshoz, levágták a karját, mert majdnem belehalt a vérmérgezésbe. EZ nem játék, azonnal menj orvoshoz.
2011. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, látom, nagyon szeretne valaki kötekedni. Arra értettem, te nagyon okos, hogy fertőzés tekintetében a második legveszélyesebb.
2011. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Egyébként még annyi, hogy a tetanusz meg a szepszis nem ugyanaz. Neked hiába adnak tetanusz elleni oltást a macskamarásra, ha vérmérgezésed van, baszhatod.
2011. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23 22: Ez sajnos így van, mama amikor kórházba került, nekem is ezt mondta az orvos. Ne bízzak abban, hogy túléli! A macska harapása vagy karmolása halálos lehet. Mama szerencsére még vagy húsz évet élt utána.
2011. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem volt még, de te menj el dokihoz! Egyrészt mert az, hogy 20 évvel ezelőtt nem lett semmi komolyabb bajod, nem azt jelenti, hogy most sem lesz. De ha nem is lesz, akkor is sokkal tovább fogsz szenvedni a feldagadt kezeddel, mint ha reggel szépen elmennél az orvoshoz és kapnál egy szurit, amitől jóval hamarabb elmúlna.
2011. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!