Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vot már ilyened? Ma a haldokló...

Vot már ilyened? Ma a haldokló kiscicát vittem a kezembe és beeharapott az ujjamba.

Figyelt kérdés
Na az most szépen bedagadt.20éve már volt ilyenem,csak akkor az ujjam,aztán a kezem,aztán a karom is bedagadt.Piros csik nem volt,most sincs (ez reggel volt).Szoval 20 éve kinyomkodtam a genyt azon a lukon,ahol a macsek megharapott,most is ez lesz.Neked volt már ilyened?
2011. szept. 28. 23:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mekkora galibát tud okozni egy ilyen dög...Irány a doki! Most rögtön! Biztos van ügyelet! Nem xaroznak, beoltanak és kész. Ennyi.
2011. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha dagadt,akkor már genny van benne, ez pedig kisebb műtétet és kórházat jelent. Vagy ha nem lépsz, temetőt. Igenis ma is bele lehet halni a vérmérgezésbe, ugyanúgy, mint a veszettségbe. Azonnal irány az ügyelet.
2011. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm az aggodásokat és a válaszokat,de még csak az ujjhegyem dagadt,mert reggel,amikor megharapott,azonnal forro vizbe tettem,és nyomtam,mint állat a vért kifele,aztán dél körül már 1 centis fehér duzzanat volt,akkor megint nyomtam a vért ki és megint forro vizbe,most még mindig csak az ujjhegyem dagadt,csak lüktet ezerrel.

Ui: 25 éve nem láttam orvost,amugy a macskára immunis vagyok,mert gyerekkorom óta betegesen szeretem őket és annyira közel engedem magamhoz őket,hogy immunissá váltam feléjük.Ezt nem a harapásra mondom,de egyenlőre a lüktetésen kivül semmi.Azért köszönöm,csak tudni akartam volt-e másnak is?

2011. szept. 28. 23:46
 14/27 anonim ***** válasza:
Jól van. Ne hallgass ránk. De ha esetleg reggelre azt vennéd észre, hogy üszkösödik a kezed, akkor gondolj arra, hogy MI előre szóltunk...
2011. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 D4RK_W4MP1R3 válasza:

Čn is imádom a macsekokat ^^ A sajátjaimmal együtt is alszok ;3 Am pŕromat is megharapta egy kiscica múlthčten čs semmi baja, pedig mi nem nyomorgattuk az ujját, csak lealkoholoztam 70%os patikai alkohollal...de csak fájt neki, meg pici seb volt az ujjŕn.

ui.: ha macska veszčlyes lenne, mi mŕr halottak lennčnk xp

2011. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Apámat is megharapta a macska, és csúnyán bedagadt. Injekciót kapott, meg antibiotikumot. Biztos ami biztos, menj el orvoshoz. Amúgy engem a ló harapott meg, mert piszkálta egy másik, és visszakapott, gondolván, hogy én is piszkálom. Nem mentem vele orvoshoz, és lám még megvagyok idestova 6 éve, de azért menj csak el a dokihoz!
2011. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Baromira mindegy,hogy kinek a macskája és mennyire ismered.Gondolom nincs mikroszkópikus látásod a macskád testébe.Lehet,hogy egyszer megúsztad,de nincs garancia arra,hogy többször is sikerülni fog.....
2011. szept. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nehogy vérmérgezést kapj!!

Vagy már az van... orvos!!!

2011. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ugy néz ki nem dagad tovább,már nem is lüktet,val ezt is megusztam.Egyébként 18 éve meg egy 100-as rozsdás szögbe léptem,nem picit,akkor is forró viz volt azonnal és vér nyomkodás,azt is megusztam orvos nélkül.Lehet a forró viz tud valamit,vagy az immunrendszerem erős? Nem tudom,csak azt,hogy a bacikat meg kell kapni,hogy a védetség kialakuljon.A nagyon sterilek jobban ráfázhatnak.
2011. szept. 29. 21:58
 20/27 anonim ***** válasza:
A macska harapása a 2. legveszélyesebb? Ezt erősen kétlem! A kutyáknak pl 3x annyi baci van a szájukban :/ De tény ami tény: orvos
2011. szept. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!