Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnék elkapni egy...

Hogy tudnék elkapni egy kiscicát? Reggel óta ott nyávog!

Figyelt kérdés
Már meg is fogtam,egy órát vártam, hogy odajöjjön, és amikor a kezemben volt, megharapott, reflexből eldobtam:S Hogy tudnám befogni? Valaki biztos kidobta, éhes is, de nagyon fél odajönni. Valami jó ötlet? Félek, hogy újra már nem merészkedik hozzám közel.
2011. szept. 29. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
rakj ki egy kis tejet
2011. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Nem fogod tudni csak úgy megfogni.

Adj neki kaját, menj távolabb, de ne akard megfogni, csak lássa, hogy tőled van. Pár nap múlva már nem fog úgy félni és akkor becserkészheted.

2011. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De előbb már sikerült elkapnom, csak attól tartok, hogy már nagyon fél tőlem az incidens miatt. Szerintem pár nap alatt meghal, nagyon kis cica még:S
2011. szept. 29. 21:22
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
miért halna meg?mert éhes?sztem is mindenképp tegyél ki neki tejet,azért is h akor nem fog tőled félni,és azért is hogy ne haljon meg.
2011. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Tegyél ki felvágottból kis picike kockákat egyenesen feléd :) a kis hülye majd összeszedi.
2011. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
37%

Ha már egyszer sikerült megfogni, azt jelenti komál, de ha megütötte magát az eldobás után, nehéz lesz újra elnyerni a bizalmát. Szerezz be egy olcsó vastag munkáskesztyűt, azon nem tud átharapni.

Kevés Dormicum gyógyszert morzsolj májkrémes kenyérre. A Dormicum embernél nagyon erős altató, macskánál szelídítő és enyhe kábító hatása van, állatorvosok használják. Ha tényleg szimpatikus vagy neki, levetkőzi a gátlásait és odamegy.

2011. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Gyógyszert ne adj neki sztm, baj lehet belőle (akármi). A kaja a jó út, a gyomrán keresztül lehet megfogni.:) A kesztyű jó ötlet.
2011. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
rakj ki neki kaját meg tejet. másnap már szeretni fog :)
2011. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (A normálisakat)
2011. szept. 29. 21:41
 10/22 anonim válasza:
88%
Lehet kapni macskatejet kifejezetten kismacskáknak. Auchan-ban láttam a macskakaják között. Ez tuti bejön.
2011. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!