Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire szeretitek a macskáto...

Mennyire szeretitek a macskátokat? Mit tennétek meg érte?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy ha esetleg sürgősen orvosra van szüksége és sokba kerülne, kifizetitek és lemondtok másról, ami csak nektek lenne jó, vagy inkább elaltatjátok?

Én csak a legvégső esetben szoktam őket elaltatni, mikor már csak szenvedne szegény. Tavaly volt egy csúnya fertőzés nálunk, sok cica bele is halt, de a többieknek tízezrekért vettük a gyógyszert és inkább nem vettem magamnak laptopot. Most voltunk foghúzáson, fogkőleszedésen és nemsokára jön a féreg-, bolhairtó "szezon" is, az sem lesz két fillér, de szerencsére már nem vagyunk olyan helyzetben, hogy választani kelljen a macskák egészsége vagy egy nyaralás között.

De sokáig volt, hogy választani kellett és én akkor mindig az ő javukra mondtam le valamiről.

Ti hogy vagytok ezzel?


2009. ápr. 28. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én cicám oltott,féregtelenített,ivartalanított,megvan mindene(ágy,játékok,bútor,jó minőségű tápok)de legfőkébb a szeretet...arra van a legnagyobb szükségük:)de ha pl.beteg lenne,mindent megtennék érte,amit csak tudok,meg persze az állatorovsunk is:) ja és ha gyerekem születne,tuti nem passzolná le,pedig az én cicám "még csak" 2 éve él velem:)
2009. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én az életemet adnám a macskámért!!nekem teljesen szoba macskám van és egyszer éjszaka kiszökött és felment a fa tetejére!!én szakadó esőben kint ültem és még suliba sem mentem be!!aztán nagy nehezen leszedtem!!nem tudom menyire jó ez a féltés meg a ragaszkodás,de nagyon szeretem és nem tudom már elképzelni az életem nélküle!!
2009. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én is inkább lemondok a saját dolgaimról..ő egy élőlény, ráadásul rám van utalva.a földi javakat még ráérek halmozni egész életem folyamán, hogy aztán a halálom után itthagyjam az egészet..ennek nincs értelme.viszont annak, hogy van egy állat, akivel ilyen szoros kötelék alakulhat ki, nagyon is sok.

amikor ivartalanították, vele aludtam a földön, nehogy éjszaka leesen az ágyról, az eledelére egy kisebb vagyont költök, és még egy gyanúsabb kullancs miatt is hívom az állatorvost.sokan hülyének néznek emiatt, de nekem ez megéri.

2009. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vannak cicáim. Ez egyikkel az esküvőm napján kellet dokihoz futni, mert belázasodott.
2009. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!