Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskatartók! Ti hol tartjátok...

Macskatartók! Ti hol tartjátok a kinti macskátokat télen?

Figyelt kérdés

Van egy imádni való, tündéri édes cicának.

Egészen kicsi korában került hozzánk. Úgy gondoltuk belőle szoba cica lesz. Féléves koráig így is volt. ( előszobába tartottuk, zártuk az ajtókat, hogy a többi helyiségbe ne tudjon beszökni.) Nyár elején kiderült, hogy költözni fogunk. természetesen a cicát is visszük majd magunkkal. Viszont nem lesz az új házban külön helyiség a macska számára, így nem jöhet be a lakásba.

Ezért is gondoltuk azt, hogy inkább kintre szoktatjuk ezután. A nyár most ennek nagyon kedvezett. A macska imád kint lenni, a kutyával megtanulta a társas együttlét szabályait, kis időkre csavarog el, de estére mindig hazajön. Most az ablakban alszik. Viszont nem sokára itt a tél, egyre hűvösebbek az éjszakák, jönnek a fagyok.

Ebből kifolyólag egyre nyugtalanabb vagyok, hogy mi lesz vele kint télen? Nem szeretném, hogy megfázzon vagy megfagyjon. Macska tartók! Kinek hol alszik télen a kintre szoktatott macskája?

Van egy kis sufni szerűségünk az udvarban, de azt nem lehet befűteni. Az ideális lenne számára?


2011. okt. 6. 08:10
1 2
 11/11 Nagyné Bíró Erika válasza:
Én hiába raktam a garázsba kibélelt do ozt nem fekszik bele, inkább a teraszon alszik a kertiszékben, ezért aztán meg probáltam szélvédetté tenni és gyapjú takarót tettem alá remélem nem lessz baja.
2017. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!