Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek meglesz a cicám?

Szerintetek meglesz a cicám?

Figyelt kérdés
mert 2 napja nem láttam sehol és nagyon aggódik érte a család hogy hol lehet!!! szegényke siket is volt igaz gyönyörű mert hófehér volt kék szemekkel!!! Még kicsi és lány!!! Remélem meglesz :'( Mert minden macsek amit megszerettem vagy eltünt vagy megdöglött:'(
2011. okt. 6. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy így kérdezem, hogy nem tudom a családi hátteret meg minden, de akkor miért nem benti cicának tartottátok, ha már meg is süketült szegény? Az egy nagyon fontos érzékszerv elvesztése, ami nélkül nem túl biztatók az esélyei az életben maradásra. Én szurkolok, hogy meglegyen!
2011. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ki hirdetéseket a környéken, helyi újságban fotóval, telefonszámmal. (Ha van miből, ígérj jutalmat is a megtalálónak.) Mindenkinek akivel találkozol, mondd el, hogy keresed. Járkálj a környéken, figyeld (sajnos akkor nem használ, ha hívogatod :S )



"minden macsek amit megszerettem vagy eltünt vagy megdöglött:'("

1. ivartalanítani kell, akkor kevesebbet csavarog, 2. ha ilyen rossz a környéketek, legyen akkor szobacica! (max. úgy menjen ki, hogy csak a kertbe, veled együtt, és ha bemész,őt is beviszed)

2011. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szép és még kicsi akkor esélyes hogy elvitték. Ha megkerül, szerintem tartsd bent a siketsége miatt. Amúgy igen, sokszor van, hogy macskák hosszú naokra eltűnnek, tehát ez nem szokatlan.
2011. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor miért nem benti cicának tartottátok, ha már meg is süketült szegény?"


A fehér szőrű,kék szemű cicáknál gyakori a siketség.


Remélem visszatalál hozzátok,a mi cicónk is eltűnt,6 hónaposan.De ő sosem jött vissza. :(

2011. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
nem
2011. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
kívánom. hogy kerüljön haza egészségesen
2011. okt. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

valóban a fehér cicáknál igen gyakori a süketség. azt a cicát fölkapta valaki és hazavitte magának...:(( abba bele sem gondol, hogy ezzel másnak mekkora fájdalmat okoz.

nagyon sajnállak, tudom mit érzel.

2011. okt. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nekem is van egy hófehér 25%- ban persza cicám. Kettő hete elszökött, mert a férjem nem csukta be az ablakot. Este volt körbejártuk a környéket nem találtuk. Sírtam legalább két napig, mert a cicám nem tudja magát eltartani. közben beszéltünk a szomszédokkal, megraktunk ki plakátot. Azt hozzá teszem. hogy társasházban lakunk, tehát nem udvari cicus.

Aztán amikor már végképp feladtam, hogy meglesz, 4 nappal az eltűnése után megtalálta a másik lépcsőházban lakó néni. Lenn nyávogott a pincébe, sírtam amikor megláttam annyira örültem.:)

Ne add még fel meglehet a cica csak kérdezősködj.

2011. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyémet is a szomszéd néni találta meg - EGY HÓNAP után, jól lefogyva, lerobbanva, hát én is bőgtem, amikor megláttam. A mai napig nem értem, hogy maradt életben, szobacicaként tartottuk - arra tippelek, hogy itt van a közelben a trolivégállomás, ahol a sofőrök etetik a kóbor macskákat, és talán ott sikerült pár falathoz jutnia, ha a többi el nem kergette.
2011. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mamámét viszont ellopta a szomszéd :S Hallotta Mamám, hogy néha próbálta hívni, csalogatni. Egyszer a macska eltűnt, 100%, hogy ő fogta meg, és kivitte falura az unokáinak. Kívánom, hogy ez legyen a sorsa, és nem rosszabb - de azért akkor is, milyen bunkóság! Nagyon szép. fekete-fehér házicica volt, Mamánál szépen kigömbölyödött, és megtetszett az undok szomszédasszonynak (aki köszönni nem volt képes soha!)
2011. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!