Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miket szerezzek be a cicámnak?

Miket szerezzek be a cicámnak?

Figyelt kérdés
Most fkinyilni a jövendőbeli cicám szeme!És már elvan nevezve kivan választva és 2 naponta megyek láogatni :D!Már nagyon várom nagy állatbarát vagyok már van egy 8 hónapos beaglem!De a lénye az hogy mire hozzám/hozzánk fog kerülni mármindent beszeretnék neki szerezni hogy jó dolga legyen itt nálunk ! És mikori itthon van valaki akkor majd bent lehet de mikor nem vagyunk otthon akkor kint kell lennie meg majd én is lesz mikor ki emgyek vele!DE a lényeg milyen kaját vegyek neki?milyen játékokat?milyen fekhely kell neki?hogy szoktasam házhoz? meg hogy vissza jöjjön minig?meg ilyesmi!Sajnos még nem tudjuk,hogy lány vagy kisfiú!Ja és nektek tetszik az a név hogy Csipa? ez lenne a cicám neve mert mindig ő alszik a legtovább :D
2009. ápr. 29. 13:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*bocsi a sok helyesrási hibáért!Azért remélem értitek.Csak nem tudok nagyon írni a körmöm miat!
2009. ápr. 29. 13:44
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Hát én először egy dobbermant vennék neki...


Bocsánat a fekete humorért.

2009. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
16%
Hehh ez tetszettxD De úgy is megtalálja majd az édes aranyos kis csipát 1 kutya és széttépi... még mielőtt kinyílna a csipájaxD Vagy a gyerek végez rajta anatómiai kísérleteket. Enyém is azt tette,ezért nem kell házi állat + amúgy sem kell .
2009. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!Szerintem vegyél neki:

- száraz,és konzerv kaját,

-macskalabdát,sipolós vagy csörgős játékot,

pihenőhejnek lehet venni macska kosarat,amihez van szivacs.

És he minden nap játszassz a macskáddal,akkor biztos vissza fog menni hozzátok.

2009. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kell két tál: az egyikbe az étel kerül, a másikba a víz. Szárazat, vagy akár konzerv eledelt is adhatsz neki, a miénknek mind a kettő ki van téve, akkor eszik amikor akar. Bár azt mondják,h a cicának is naponta 1, max 2alkalommal kell enni adni, ahogy a kutyának is.

Nem árt ha tesztek majd rá egy nyakörvet, rajta egy kis bilétával amin a neve, a címetek szerepel. Gondoskodni kell a bolha/kullancs elleni védelemről is.

És a cicákat is oltatni kell, akár csak a kutyát már pár hetes korától kezdve. Ahogy elhozzátok érdemes elvinni egyből dokihoz. A szállításhoz jó ha van valamilyen boxotok, amit akár ki is lehet tenni neki a teraszra alvóhelynek. Játékot meg szinte mindegy mit veszel neki, a kölyök cicák mindennel eljátszanak. A mi 12éves cicánk kedvenc játékszere a két kutyánk.:D

2009. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a 3-om válaszból az 1-et aki a kérdésemr válaszolt és segítet is !A fekete humort meg lécci alkalmazd máshol köszi!
2009. ápr. 29. 14:52
 7/13 A kérdező kommentje:
14:41-es közi szépen a választ a cica bent aludna a külön állat helységenek szolgál heylen na jó ezt elég hülyén fogalmaztam van egy külön házrész ahol az állatok aludhatnak az egyik szóbából nyilik és reggel már ki is lehet őket engedni :D nem szeretem mikor kint éjszakáznak az állatok csak néha szoktak csak hogy szokja a kinti alvást de legtöbbször bent
2009. ápr. 29. 14:55
 8/13 anonim válasza:
Nem a humorom a feketexD És tényleg így van amit írtam.
2009. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És fontos az alomtálca, jól csomósodó almot érdemes venni. Minél nagyobb legyen az alomtálca, mert akkor mindig talál benne számára tiszta helyet.
2009. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oksi köszi
2009. ápr. 29. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!