Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miket szerezzek be a cicámnak?

Miket szerezzek be a cicámnak?

Figyelt kérdés
Most fkinyilni a jövendőbeli cicám szeme!És már elvan nevezve kivan választva és 2 naponta megyek láogatni :D!Már nagyon várom nagy állatbarát vagyok már van egy 8 hónapos beaglem!De a lénye az hogy mire hozzám/hozzánk fog kerülni mármindent beszeretnék neki szerezni hogy jó dolga legyen itt nálunk ! És mikori itthon van valaki akkor majd bent lehet de mikor nem vagyunk otthon akkor kint kell lennie meg majd én is lesz mikor ki emgyek vele!DE a lényeg milyen kaját vegyek neki?milyen játékokat?milyen fekhely kell neki?hogy szoktasam házhoz? meg hogy vissza jöjjön minig?meg ilyesmi!Sajnos még nem tudjuk,hogy lány vagy kisfiú!Ja és nektek tetszik az a név hogy Csipa? ez lenne a cicám neve mert mindig ő alszik a legtovább :D
2009. ápr. 29. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
www.macska.hu tallózz!:)
2009. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az előttem szólokhoz csatlakozom, talán annyit hozzátennék, hogy én cicatejet adok még az enyéimnek (az fél éves, másik 3 hónapos. A másik, hogy a konzervektől hasmenése lehet - nálunk a nagyobbik nem bírja, így inkább az alutasakos ételt javasolnám.
2009. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Ma megyek megnézni a kiscicámat!

És a Csipa név nektek tetszik?

2009. máj. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!