Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem nyávog a fél éves (...

Miért nem nyávog a fél éves ( télen 3/4 ) kandúr macskám?

Figyelt kérdés
Itt van nálunk már 6 hónapja, és eddig kettőször hallottuk nyávogni. Nagyon vékony hangja van.. Ugye ez nem komolyabb..? Attól tartok, ha beszorulna valahova, stb., nem tudna nyávogni. Van egy 1 éves macskánk is, ő már a 2. héten nyávogott..
2011. okt. 10. 22:05
 1/8 anonim válasza:
41%
BOCSI,de en orulnek ha a kornyekbeli macskak nem nyavognanak!!
2011. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden macsek az a tipikus "nyávogós" fajta. Ez teljesen

normális. :)

2011. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás:a macska farkának végét vegyük két ujjunk közé. Egyre jobban fokozzuk ujjaink szorítását, amíg a macsek meg nem "mondja", hány éves :) Majd akkor kiderül, milyen hangos :D


Bocs, de nem bírtam kihagyni. :)

Ne aggódj, minden cicának más a "hangfekvése". Ha valami baj van, jelez majd az, ne félj.

2011. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém mostanában lett 1 éves és ő sem sokat nyávog, kivéve amikor egyszer véletlenül ráléptem a farkára, de akkor olyan hangosat, hogy a dobhártyám is majd kiszakadt. Ne aggódj, biztosan tud nyávogni hangosan is, csak nem az a szószátyár típus :) Ha beszorulna valahova, akkor meghallanád, hogy sikít, hidd el.
2011. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedve nyávogni. Nyilván képes rá, hiszen hallottátok már. Csendes típus, ennyi.
2011. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb cica az első hónapban beszédes, aztán miután megvolt az első szülinap, egyre jobban belejön.

Ha nagyon kiakarsz belőle csalogatni egy miaut, mutogass neki valami finomat, előbb-utóbb biztosan kérni fogja : )

2011. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Kipróbáltam, fent tartottam, de felmászott rám érte xD
2011. okt. 13. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Óóó de örülnék, ha csendes macskám lenne! Az enyém mindenért nyávog: ha hazaérek, ha elindulok, ha figyelek rá, ha mást csinálok, ha főzök, ha éhes, ha unatkozik, ha zenét hallgatok azért, ha csönd van azért :D De komolyan. Ettől függetlenül imádom :)

Ne izgulj, ha baja lenne, nyávogna.

2011. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!