Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám három napja alig akar...

A cicám három napja alig akar enni, miért?

Figyelt kérdés

Vizet, tejcit iszik, játékos, viselkedésben semmi változás, ezt leszámítva, láza ilyesmi nincs, pici kaksi volt, de kb annyit is evett, nagyon nem jellemző nagyon jó étvágyú és nem válogatós, most múlt 5 hónapos, esetleg fogváltás?

már több kaját is kipróbáltam.

2 hónapja voltunk orvosnál, akkor eldugult szegény, de most folyamatosan füvet eszik, meg kap olajat.

Kérlek értelmes ötleteket írjatok, a nem értelmesek kíméljenek, köszi


2011. okt. 16. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet h gyomorrontása van/volt?
2011. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

annak még mik a tünetei, a gyomorrontásnak?

mert azóta ilyen amióta egy új fajta kaját kapott, és azóta nem akar semmit, azt sem amit eddig imádott.

légyszi írjál még, vagy még valaki, du viszem a doktornőhöz, de addig is jó lenne valami ötlet, öröm dolgozni menni, hogy a cica otthon beteg.

2011. okt. 17. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom mi baja lehet, de legalább egy picit evet. Jobb mint a semmi. Remélem nincs semmi baja.
2011. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg és azért étvágytalan próbálj neki konzervkaját adni :)
2011. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia :))ne szomorkodj!!!ha tehet anyagilag akkor menny el és vegyél neki eukanuba gyógytápot lehet konzervest is és száraztápot is venni!!!hejre foglya hozni hidd el nekem!!
2011. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, a cicus már jól van, a doktornéni azt mondta, csak elrontotta a pocakot, és magától diétázik, azért nem evett, de már a vasszöget is megenné, de remélem nem fogja :-)
2011. okt. 19. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!