Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossmanos Winston,1000ft-os,...

Rossmanos Winston,1000ft-os, tehát a DRÁGÁBBIK almot próbáltátok már?

Figyelt kérdés

És mik a vélemények róla? Pl.: ha egy nagyobb adagot beletesztek az alomládába akkor bebüdösödik-e egy idő után, v addig kitart szagtalannak, amíg az adott mennyiség szinte teljesen elfogy?


Köszönöm


2011. okt. 20. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
nem próbáltam de sztem próbáld ki
2011. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) ok
2011. okt. 24. 22:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én próbáltam, és egyáltalán nem vagyok elégedett!

Kb. 3 napig tényleg szagtalan, de utána nem megy bele!! Lehet, hogy a mi orrunkat még nem zavarja, de az övét igen!!Az enyém szívbaj nélkül mellé pisilt. Mikor kiöntöttem az egészet és újra tisztával töltöttem föl, akkor 2-3 napig megint béke volt. Azután megint mellé pisilt. ahhoz meg elég drága, hogy ilyen gyaktan kiöntsem az egészet. Ez ugyanis nem csomósodik, hanem a pisit magába szívja. Értelem sterűen el nem tűnik, csak nekünk embereknek olyan ,mintha ott se lenne a pisi, de a cica érzi:(

azért próbáld ki;)

2011. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit későn jött a válasz tényleg kipróbáltam, de nekem szerencsére jobbak a tapasztalataim. Meglepődtem h nem csomósodik, ugyanis igaz egy szót se tudok németül, de mégis a rajzok alapján az jött le, h csomósodik, de mindegy. Nekem két cicám van, beleöntöttem az egészet a wc-be, mivel azt hittem, ugye h folyamatosan fogy majd...

Péntek óta használom két macskával, én nem érzem a szagot, ők meg belepisilnek, úh szerintem egyenlőre rendben vagyunk. Mjuk ha előre tudom, h nem csomósodik, csak a felét öntöm bele :D Azért köszi a választ.

2011. okt. 25. 23:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit:)

Kíváncsi lennék, Neked mennyire jön be, hány napig tart:)

2011. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit régi a kérdés, de azért leírom az én tapasztalatom.

Ahonnan én hozom, ott az 5kg-os 500Ft körül van, nem tudom, te hány kilósra gondolsz. Mi megtaláltuk ebben a tökéletes almot. Olcsó, nagyon gyorsan és szépen csomósodik, nincs semmi szag.

2012. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!