Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hagy ott a cica mindig...

Miért hagy ott a cica mindig 1 falatot?

Figyelt kérdés
A cicám szinte minden evésnél hagy a kajájából egy falatot. Miért nem bírja azt már megenni? Ha azzal az egy falattal kevesebbet adnék neki, akkor is hagyna e falatot. Mindegy hogy virslit, párizsit, tésztafélét vagy tápot adok neki, 1 falatot mindig otthagy. Más cicája is ilyen? Miért csinálja?
2011. okt. 22. 11:27
 1/4 anonim válasza:
de cuki!! nem tudom a választ... :) biztos ilyen előkelő, hogy ezzel is mutatja, nem is volt igazán éhes ;)
2011. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig hagy az ételéből, főleg este, hogy tudjon majd éjszaka is enni :D
2011. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A macska alapvetően ragadozó állat.Hiába a sok száz éves háziasítás némelyiknél azért még elő -elő jön egy-egy ilyen megmaradt szokás.A ragadozók többsége vagy el ássa vagy elrejti a vad egy részét.

Ugyan ilyen megmaradt szokása a macskáknak és a kutyáknak is ,hogy ha egy teli tál ételt kap azt eszi meg /majdnem v telljesen/ ,ha egy fél tál kaját akkor az az elég neki.

2011. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nemtudom én sem a választ, de nekem csak ritkán van ilyen a cicáknál! Van mikor nem olyan éhesek, de ha mégis, akkor mindent megesznek a tálból! A kutyáink meg főleg! :D Nem hagynak egy falatot sem, pedig nincsenek éheztetve, mindíg kapnak ennivalót!
2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!