Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz az, hogy létezik macskákn...

Igaz az, hogy létezik macskáknak fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Csak mert muszály lesz valamit csinálnunk, 3 lány és 1 fiú macskánk van...

Ivartalanításra nem telik.. föleg, hogy legalább 3 macskát kéne...


2011. nov. 7. 14:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

ma 19:36: Már bocs, de ez baromság és ebböl a pénzböl akkor már az ivartalanítás is meglenne.


ma 22:26: Azért, mert tudod nem csak egy fiúmacska létezik, a szomszédokban is van rengeteg macska.. nem fogok talán más macskái után rohangálni, hogy azokat is ivartalaníttassuk :)

2011. nov. 7. 23:45
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Először is, egy hölgynek nem szokták azt mondani, hogy vadbarom. Másodszor meg, heréltesd ki te magad, de ne a macskát!
2011. nov. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Akkor ezt benézted, mert én is egy hölgy vagyok :)
2011. nov. 8. 09:01
 14/27 anonim ***** válasza:

Létezik, és nem drága.

400-500 forint egy 30 kapszulás doboz, de azt is csak doki írhatja fel. Kis kék bogyók.

De akkor inkább a fiút ivartalanítsátok. Nagyon, nagyon, NAGYON rosszat tesz a cicának ez a gyógyszer. Tapasztalatból mondom. Inkább bírd ki a vernyogást, vagy a fiú cicával csinálj valamit. Mert három nőstény macskát ivartalanítani tényleg rengeteg pénz, de a hím annyira nem vészes.


NE ADJ NEKI FOGAMZÁSGÁTLÓT!!!

2011. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

Támogatom az utolsót, fogamzásgátlót NE!

Vannak, akik úgy tartják, hogy az első szülés fontos, azt mindenképp meg kell várni, ellenkező esetben a csontozata és a szőrzete fejlődése nem lesz megfelelő. De ezzel szemben van, aki azt mondja, hogy semmi köze ezeknek egymáshoz, akár 6 hetesen is lehet ivartalanítani.

Szóval szerintem kérdezz utána az orvosnál, hogy mit javasol.

Csendben hozzáteszem, hogy -bár ez elég kegyetlenül hangzik- az macska első szüléséből származó kiscicák ált nem maradnak életben. Vagy legalább nekem ez a tapasztalatom.

Én a helyedben az anyacicát és a fiúcicát elvinném ivartalanítani, a másik kettőt pedig majd nyáron.

2011. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Már egyszer elmondtam, de látom olvasni nehezetekre esik. A szomszédban is rengeteg macska van, hiába lenne ivartalanítva a miénk, ott van még rengeteg másik is... Ez érthetetlen?


Másrészt a kismacskáink már legalább fél évesek, mi az, hogy nem maradnak életben..? Baromságot nem kéne beszélni...


Ivartalanításra pedig nincs pénzünk, ahogy már ezt is elmondtam párszor.

2011. nov. 9. 12:50
 17/27 anonim ***** válasza:
Vaterán szokott lenni feltéve aukcióban Ovarid, meg lehet próbálni.
2011. nov. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
ne engedd ki a nőstényeket, de az jobb, ha a fiúmacskád mindenkit teherbe ejt a környéken??? de nekem mindegy, majd te siratod a macskáid, ha emlőrákot, vagy méhrákot kapnak, nekem tiszta a lelkiismeretem.. csak sajnálom a macskáidat...
2011. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"Először is, egy hölgynek nem szokták azt mondani, hogy vadbarom. Másodszor meg, heréltesd ki te magad, de ne a macskát!"


benézted, mert nekem sincsenek heréim kisanyám

2011. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
tegnap 23:55: Nálad komoly bajok vannak a fejedben, ezt már bebizonyítottad, így ezek után nem is reagálok a válaszaidra.
2011. nov. 12. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!