Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül a menhelyről...

Mennyibe kerül a menhelyről kihozni egy cicát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a nálunk Komárom- Esztergom egyében van. A menhely neve: Bogáncs.
2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Felénk (Csongrád és Békés megye nagy részén)oltás áráért elvihetőek a cicák,de nagyon sokan hirdetnek neten is teljesen ingyen, ott is keresgélhetsz(nekem is onnan sikerült 1-et találni:))
2011. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Koszi kerdezo ebben azvesetben valaki mas volt gonosz:D
2011. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

Abból az árból, amit te pofátlannak tartasz aprócska életeket mentenek meg, és undorító dolog, hogy fel vagy háborodva, és nem szívesen adtad. Én lepontoztalak.


Kedves kérdező : ) Örülök, hogy ilyen nemes dologra adtad a fejed. Én a Noé Állatotthont ajánlanám, nektek ráadásul közlekedésügyileg is nagyon jó helyen van.


[link]


Az oldalon mindent megtalálsz. Ingyenes az örökbefogadás, de rengeteget segítesz még egy aprócska adománnyal is.

Sok szerencsét : )

2011. nov. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolso...nekem semmi bajom sincs azzal hogy ennyi penzt kiadtam, szivesen tettem. De majd szolj ha neked tobb int 100 ezres kulonbseg nem erdekes.

Szo sincs arrol, hogy sajnalom a penzt-.- te biztos nagyonkedves vagy:)

2011. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyömrőn, az Árvácska Állatotthonban ez a 3 cicus él, mind tündérek:


[link]


Nem tudom, mennyibe kerül cicust kihozni, azt tudom csak, hogy kutyusokat ivartalanítási kötelezettséggel lehet,- gondolom, így cicát is- és 5000 ft az az összeg, amit kérnek! Ez elmegy oltásra, féregtelenítésre, ilyesmire.


Ha megtetszett valamelyik cicus, szólj, és szívesen elkalauzollak itt nálunk! :)


Üdv :)

2011. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, utolsó vagyok! Azért írtam 3-at, mert a legfölső cicc, Rómeó, már gazdis! :)
2011. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
400 euró? :O én otthon vettem egy fajtiszta beoltott main coon kiscicát 300ért :D najó + 100 eur a cuccokért, de menhelyiért az soook :S itt ingyé van, vagyis 100 eur körüli, mert kifizeted az oltásokat, 30 000 FT. de végülis jól döntöttünk. mi franciaoban élünk :)
2011. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

szia! Én is a Noét ajánlom, nézd meg a honlapjukon, rengeteg gazdira vágyó cica van. Mi onnan hoztunk el két tünemény cicát, akik bearanyozzák a napjainkat. Viszont az örökbefogadás nagy felelősség is, de nagyon megéri.

www.noeallatotthon.hu és macskamentés fül alatt találod a cicákat. Sok sikert.

2011. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!