Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi cicát lehet panelban...

Sziámi cicát lehet panelban tartani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, mindenféle cicát, ha biztosítod neki az összes kelléket amire szüksége van. Nagyon intelligens, és eleven fajta, sokat kell majd játszani vele! Ja és nekem kettő is volt, és nagyon beszédesek, sokat nyávognak, főleg ha figyelemre vágynak!
2011. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesóm barátjának az van már kb. 15 éve panelban, és semmi baj nincs vele.
2011. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet, de a sziámi nagyon beszédes fajta. Magyarán, ha azt akarja, hogy foglalkozz vele, akkor is nyávog, ha éhes, ha szomjas, ha törődésre vágyik, ha jól érzi magát, ha szeret, ha kiakar menni, ha simit akar, akkor is nyávog. Szóval nagyon figyeleméhes macska. Az enyém nagyon ragaszkodott hozzám. Habár nekünk kertes házunk van, így ő kinn is volt, meg benn is. A hideget viszont nem szereti. A meleget annál jobban. Nálunk benn télen is minimum 25-30 fok van, azt meg nagyon imádta. Nagyon kíváncsi természetek. Amikor meghallotta, hogy engem a nevemen szólítanak, azonnal fülelt és ment az ajtóhoz, hogy hol lehetek. Amikor jöttem haza az iskolából, mindig várt valahonnan előkerült, és jött be velem. Azonnal nyávogott nekem, megsimogattam, és együtt mentünk be. Csak vigyázni kell vele, mert ha nagyon ragaszkodó, akkor megy utánad mindenfelé. Az enyém a boltba is eljött velem, úgyhogy mindig becsuktam, amikor mentem valahova. Jah és az autókkal kell náluk vigyázni, mert a sziámi különösképpen hajlamos az autó elé kiszaladni. Az nagyon a gyenge pontjuk. Felénk rengeteg macska, főleg sziámi halt meg úgy, hogy elütötte az autó.
2011. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!