Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális, hogy falun csak...

Ez normális, hogy falun csak úgy földhöz csapkodják az újszülött kiscickat?

Figyelt kérdés

Én is falun lakok, nem ezért mondom, de az idősebbeknek ez szerintem normális. Nem is tudják, hogy ez bűn.

Na szóval szeretnék egy kiscicát, ezért elmentünk egy rokonomhoz, akinek vannak macskái és megkérdeztünk vannak-e kicsik? Erre nevetve azt mondta, hogy 2 órája vitték el őket a dögtelepre. És ez máshol is így van. Azt mondják menjek ki az utcára és fogjak egy macskát, mert úgyis annyi van.


2009. máj. 11. 15:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
A helyedben megkeresném a helyi állatvédőket és megkérném őket, hogy beszélgessenek el egy kicsit a kedves szomszéddal. Általában ilyenkor segíteni szokott a fenyegetés, hogy fel lesz jelentve a sorozatos gondatlanságáért (nyilván nics beoltva sem a kutya, stb.). Vagy pótolja az elmaradt dolgokat és megkezdi a gyógykezelést vagy mondjon le a kutyáról. Ellenkező esetben jegyző és önkormányzat...
2009. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Ne törődj a pontozással! Ott is 0%-ot adnak ahol nincs rossz válasz.
2009. máj. 11. 15:32
 13/30 A kérdező kommentje:
Igen, de ő a rokonom és az állatvédők meg nem tennének semmit. Volt már ennél súlyosabb eset másnál és nem tettek semmit az ügyben.
2009. máj. 11. 15:34
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Melyik szervezet volt az?
2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

az ilyen emberek az álltokat nem tekintik érző lényeknek, nekik ez olyan, mintha tárgyakat dobnának ki. szörnyű és szánalmas, hogy mennyire primitívek még egyesek...verik a kutyát, a lovat, vízbefojtják a kiscicákat...

Jha, és persze ivartalanításról, veszettség elleni oltásról hírből sem hallottak...

2009. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem értek ehez, de pl. a zug.hu-n is egy csomó ilyet lehet olvasni.
2009. máj. 11. 15:36
 17/30 anonim ***** válasza:
81%

errefelé rengeteg módszer van..elásás, megfojtás, a kerti vécébe dobás, vagy ráejtenek egy nagy követ..

az én nagymamám nagyon kedves, senkinek sem tudna ártani, de ő is ilyen.nagyon öreg, ő még máshogy nevelkedett, számára az állat 'csak' állat marad, nem egy érző lénynek tekinti őket.

egyébként nem normális dolog, de hamarosan kihal ez a generáció, és idővel talán javul a helyzet.

2009. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem tudják,hogy bűn és eggyet értek veletek,hogy nem bűn de most hagyja meg az összes kiscicát azt 100 macska ott lesz.Te tudnád nekik fizetni a kaját?Mert, szerintem nem. Erre msot ez a válasz jön: ajándékozza el. Erre a válaszom: Nézz meg pár oldalt hányan adják el a kismacskát és szerinted viszik??? Nem. Tudod miért? Mert nekik is sok macskájuk van! Lepontozhattok de nem érsz el vele semmit mert, ez az igazság! Sajnálom azokat a cicákat akiknek ez a sorsuk! De nem tudsz ellene semmit se tenni!
2009. máj. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
IVARTALANÍTÁS!!!!
2009. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem akkor sem kell megölni! Hol van ilyenkor a felelős állattartás???
2009. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!