Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért ilyen a cica? (kép is van)

Mért ilyen a cica? (kép is van)

Figyelt kérdés

Van egy kis fehér cicánk,az egyik szeme zöld,a másik kék,és felfigyeltem arra,hogy ha valamit figyel azt sokszor így:

[link]

elferdíti a fejét.Anya azt mondta,azért mert lehet hogy a kék szemére vak.Szerintetek is?Vagy ez csak ilyen kölyökcica bolondság?


2011. nov. 25. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nahát! Nagyon édes!

Én inkább pigmenthiányra gondolok. Ami feltűnt viszont, nem látom a pupilláját..

2011. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De aranyoooooos *_______*

Bocsi nem tudok segíteni. Amúgy erről jut eszembe, hogy az egyik barátnőm apukájának az egyik szeme barna, a másik sötétzöld :D

2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Különösen gyönyörű cica! Vigyázzatok rá. Én az állatorvosra bíznám a kételyeim tisztázását.
2011. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi.(: az a képhiba. vakus.:S ha jobban megnézed látszik.(:
2011. nov. 25. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyakori a fehér cicáknál ez a felemás színű szem. Ezek általában az egyik fülükre nem hallanak.
2011. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vak egyáltalán nem lehet. Fehér cicáknál gyakori a kék szem, és van egy ezer éves cikkem ezekről a génekről, hogy mi okoz SÜKETSÉGET (nem vakságot!). A link: [link]

Egyébként szerintem ez teljesen normális, hogy így fordítja a fejét. Szerintem.

2011. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hell-ikon ***** válasza:

A kiscicák gyakran néznek így félre tartott fejjel. Sőt még néha a felnőttek is ha nagyon érdekli őket valami. Kutyánál is meglehet ilyesmit figyelni.


Szóval nem feltétlenül vak, viszont arra lehet némi esély, hogy az egyik szemére kicsit rosszabbul lát. Ez főként a távolságérzékelésben zavarhatja a cicust.

2011. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hell-ikon ***** válasza:
Egyébként gratulálok, gyönyörű cicus. :)
2011. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Istenem ezt a cicát meg kel becsülni!!Ilyen gyönyörū cica ritkán látható.Bocsi de én se tudok segíteni az apukám munkatársának az eggyik szeme piros a másik meg rózsaszín.
2011. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyönyörű ez a cica. Tényleg szoktak így figyelni, de vizsgáltasd meg a fülét, valószínűleg tényleg süket.
2011. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!