Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért gondolja a legtöbb...

Miért gondolja a legtöbb ember azt, ha van 1 macskám még pénzem is van rá? Az embereket miért nem visszük uton-utfélen orvoshoz?

Figyelt kérdés

Kérdésem cinikus,de igaz.Ha én szegény vagyok és hozzám verődik egy cica és (emberi,érzelmes kapcsolat)alakul ki köztünk,akkor se tudom állatorvoshoz vinni,ha a fene fenét eszik.Amugy személy szerint én pl nem tolerálom az olyanokat akiknek a szenvedélyes állattartás arról szól,hogy az állatokat orvostól orvosig hurcolászák és az ismerősöknek kirakat bábuként mutogatják.Elismerem akinek nem tellik ne nagyon tartson állatot,de mondjuk én érzelmi alapon kötödöm a cicákhoz.Megjegyzem én voltam aki pár hónapja a Thai macskámat szerettem volna megmenteni,mivel én az utcára kerültem és sikerült.Senkinek nem kivánom azt az érzést,hogy el kellett válnom szeretett cicámtól,de az ő érdekébe tettem.Már én is valahogy talpra álltam,de őt soha nem kaphatom vissza.Lényeg a lényeg,ne szidjuk már azokat,akinek véletlenül van egy cicája,de nem tellik az amugy sem olcsó állatorvosra!Nem hiszem,hogy csukott szemmel jártok az országunkba,de ha valaki nem tudná megsugom katasztrofális erkölcsi és anyagi helyzetbe vannak az emberek,én 2 hónap csövezés alatt,amit láttam megdöbbentő.

UI: Ja és TOLERANCIA!!!


2011. dec. 6. 13:06
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

[link]



Ő AZ ÉN SZERETETT MACIM

2011. dec. 7. 11:13
 22/26 A kérdező kommentje:
Bocsi nem iszom alkoholt.Lehet ezért vagyok más,de nem hiszem,hogy megoldaná a problémát.Ja valamikor régen kiprobáltam,nem jött be.Amugy köszi.
2011. dec. 7. 11:18
 23/26 anonim ***** válasza:
63%

Ok, jobb is, hogy nem iszol. amúgy megértem az indulatodat.

Én voltam tegnap a "nagyszülők" válaszoló, de jobban belegondolva iszonyatosan szerencsefüggő az emberek státusza itthon, nekem is volt olyan, hogy elutaztam egy meló miatt egy messzi városba, aztán pár hónap múlva kirúgtak, se ismerős, se senki, főbérlő jóindulatán múlt minden.

Sajnos ez egy ilyen dolog...

2011. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért annak örülök, hogy lett munkád.
2011. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Azért olyannak ajándékoztad a cicát, akitől visszakérheted, ha olyan helyzetben leszel? Én voltam, aki nemrég azt válaszolta, hogy az alapellátásra igenis szükség van, de természetesen ezzel nem vádolni akartalak, és tisztelem az olyan embereket akik a macska érdekeit nézik és nem tartják maguk mellett a végsőkig, a gyűlölködő kommentelőknek ajánlom, hogy gondoljanak bele mit tennének, ha utcára kerülnének és választaniuk kéne, hogy - teszem azt - a gyerekük mellettük maradjon és neki is olyan nehéz időket kelljen átélnie, vagy beadják egy intézetbe, (ahol talán nem lesz a legjobb dolga, de lesz tető a feje felett) és talán soha nem látják többet.

Azért drukkolok, hogy jól sikerüljenek a dolgok és hamarosan újra együtt lakhass a cicáddal :)

2011. dec. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Sajna lemondtam rola,de ugy sirtam mint egy gyerek es adtam egy nagy puszit a szajara bucsuzoul.
2011. dec. 17. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!