Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák ehetnek tejfölt?

A cicák ehetnek tejfölt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
ehetnek hát,a cicák imádják a tej termékeket!főleg a tejet és a tejfölt.:PP én már csaktudom 4 cicánk is van :D
2011. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 hell-ikon ***** válasza:
Az egyik cicám imádja a tejfölt, ellenben a tejet nem szereti érdekes módon. Soha nem volt tejes. Max. 1 teáskanálnyit szoktam neki néha napján adni, annyitól nem lesz baja.
2011. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Lehet a macskáknak adni tejfölt de nem túl sokat.

Mert beteg lesz tőle,gyomorrontás fosás meg ilyesmik

2011. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor ehet,vagy nem ehet.Ez itt a kérdés.Döntsd el kérdező.
2011. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

kb én is erre jutottam,

szerintem nem zavarta az a kevéske, de inkább nem kísérletezek, biztos, ami biztos

2011. dec. 7. 19:49
 16/22 anonim ***** válasza:
Az én cicám odavan a tejfölért, viszont a többi tejtermékért nem rajong..
2011. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az én cicám a sajt kivételével mindent szeret.Most 15 éves és 6 hónapos kora óta szoktam neki adni tejfölt.Semmi baja nem lesz tőle,de ha félsz,hogy hátha a te cicád kivétel,akkor ne adj neki.
2011. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én macskámnak ízlése van, ő Danone-t eszik, nem holmi tejfölt.
2011. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jesszusom kedves kérdező! Hány éves vagy? Hát persze, hogy ehet tejfölt!!! A macskák miért ne ehetnének? Gondolod 100 évvel ezelőtt csak Friskiesen éltek a cicák? Sőt, ehet még akár csokit, vagy csipszet is, csak azt azért nem adják cicáknak, mert nem épp a legegészségesebb.
2011. dec. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A macskák tejcukorérzékenyek, ezért f*satja meg nagy részüket a tej. De a tejfölben már nincs tejcukor, (mint ahogy az aludttejben, túróban, kefírben, joghurtban, sajtban se) ezért nyugodtan adhatsz nekik.
2011. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!