Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félős cica beolttatása. Mi a...

Félős cica beolttatása. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egyedül tőlem nem fél, nem szeretném, ha bennem is csalódna.Egy évvel ez előttig semmi gond nem volt, de az ivartalanítása óta mindenkitől pánikol, aki nem én vagyok (vagy a pótanyja, aki a kutyám).

Aktuális a doki ismét, de az elképzelhetetlen, hogy akár csak a közelébe vigyem idegennek.


2009. máj. 16. 20:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Most megvilágosodtam :)


Az enyém is hihetetlenül félénk. Ha teszek egy hirtelen mozdulatot, ugrik egy hatalmasat, és vágtatva elmenekül. Az idegenektől is parázik, de azért néhány óra elteltével megenyhül, és még simogatni is engedi magát.


Oltásra a barátom vitte. Maga a szúrás nem okozott problémát, de állítólag nagyon félt szegény az idegen környezettől, és remegett. Ivartalanításra én vittem, akkor is remegett.


És ő is talált cica, a barátom szedte ki Budaörsön egy bokorból az erdőben, és ugyancsak férfiököl nagyságú volt.


Eddig azt hittem, az a baja, hogy egyedül van, és nem járhat ki (emeleti lakás), de akkor ezek szerint ő is azért ilyen ijedős, mert korán szakadt el az anyjától...

2009. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Kiegészítés:


az orvos, legalábbis az, akihez vittem, tudja kezelni az ilyesmit. Mikor megfogta, a macska megnyugodni látszott. A tűszúrást meg alig érzi szerintem, hiszen az emberrel ellentétben nem tudja, hogy most fájdalom következik, és nem készül rá.

2009. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!