Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális állatszerető emberek...

Normális állatszerető emberek válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy emberek ide írnak és tőlünk várják a gyógymódot?Olyanokkal jönnek ide,amivel már dokihoz is késő!!!Hát minek ezeknek állat? Felháborító!!!!!!

Mintha..bedöglött a mosógépem valaki tudja mi a baja?

Emberek,ezek érző lények,akik olyanok mint a "gyerekek" azzal a különbséggel,hogy nem tudják szavakkal elmondani a fájdalmukat!!!Bezzeg az olyan super amikor várnak ránk,és önzetlenül szeretnek....hát ők mit kapnak cserébe?

Csak az tartson állatot, aki a költségeket felelősséggel tudja vállalni!!!!!!!


2011. dec. 16. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyik oka az lehet, hogy aki ír, tudatlan. Azon kívül, aki nem ismeri, hogy mi az a felelősség, az nem is tud felelősen viselkedni. (Valahol olvastam pld. hogy Amerikában vannak olyanok, akik nem ismerik azt a szót, illetve a jelentését, hogy éhezés.) Olyat akarsz számon kérni, aminek nincs a birtokában.

Más kérdés persze az, amikor valaki tudatosan teszi. Akkor sem felháborodni kell. A felháborodás mindig azt takarja, hogy valamit önmagamban akarok palástolni.

2011. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szoktam olyat is látni itt, hogy emberek nemhogy a háziállataik, hanem a saját egészségügyi problémájukra is itt várnak választ, amiknek a tünetei igencsak orvosért kiáltanak...
2011. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát,ja!!!...csak ne más életével játszunk!!!!
2011. dec. 16. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek, de szerintem ennek az is oka, hogy ilyen információkat kb. sehol nem találsz...

Nekem pl. volt, hogy egy dudor volt a macskám fején. Azt hittem, csak megcsípte valami... De amikor másnapra sem múlt, és harmadnapra kifakadt, és hát a látvány nagyon durva volt, akkor meg azt hittem, hogy itt a vég...

Azonnal rohantam a dokihoz, hogy haldoklik a macskám...

Kiderült, hogy csak harc közben egy kis sebben begyűlt a genny, és kifakadt. Nagy dolog...


De ezt nekem honnan kellett volna tudnom?... (Persze kapott azért egy szurit, meg szépen kitisztították a sebét és 1 hétig még kezeltem), de értitek a lényeget...


Azt sem tudom, hogy a 6 kilós, rövid szőrű keverékemre most adjak ruhát, vagy ne?... Ők ha jól tudom, zsírral fűtenek, nem ruhával... De mégis ha nem mozog, didereg... Ki mondja meg, most mi a helyes?...


Nem tudom, hogy ez csak az én iskolámban ilyen-e, de amikor én gimis voltam (nem annyira rég), biológián az állatokkal még annyit se foglalkoztunk, mint a növényekkel...

Tudom, hogy a csigának recés a nyelve, de arról már nem volt szó, hogy mit ne adjak a macskának és a kutyának enni, pláne nem ilyesmikről, hogy milyen tünet mit jelenthet, mikor kell tényleg doki, és mikor nem...


Én nem viccelek, minden héten megyek az állatorvosomhoz (7 állatból tuti van valakinek valami baja), de sokszor volt, hogy csak a doki idejét raboltam, mert semmi komolyról nem volt szó...(Persze ez azt hiszem, még mindig a jobbik eset...)

2011. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
..igen,te normális vagy és lelkiismeretes...de,ez itt nagyon ritka!...azt,hogy mit adjak a kutyámra télen,hogy ne fázzon,az meg egy másik dolog.De itt,olyan kérdések vannak,hogy a macskámat meglőtték légpuskával,és a fejében ott van a golyó....mit csináljak?....na jó,ez már nagyon durva!!!!!Hát....elmebetegek az emberek!!!!!
2011. dec. 16. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben is le vagyunk maradva a normálistól, és egyikünknek sincs hatalma változtatni rajta, ezen csak az idő segíthet. A nyugatiasodás előnye ..

Szomorú, de gondolj abba bele, hogy legalább utánanéz, mi lehet a baja a cicának, nem hagyja a lábtörlőn pusztulni, ahogy valószínűleg nagyon sokan teszik.

És jól mondta az előző, még ha nem is ilyen vonatkoztatásban, de a nevelésnek van ebben nagyon fontos szerepe. Ha úgy nevelnek egy gyereket, hogy az állatoknak is van lelke, érzései, fájdalmai és szüksége szeretetre, úgy fog viselkedni ő is az állatokkal.

2011. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés ez,szerintem is teljesen felháborító!Szegény állatkákat sajnálom,de nagyon!!
2011. dec. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 19. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!