Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bezárjam ma éjjel az amúgy...

Bezárjam ma éjjel az amúgy kijárós cicámat? Vagy őket nem kell annyira félteni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem zárd be nehogy valami idióta petárdát dobjon be hozzátok és baja legyen szegény kismacskának :) B.U.É.K.
2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha bezárod kibírja. Jobb lesz. Ugyanis. Ha nem félős lehet valaki akkora barom, hogy odadob neki egy petárdát. A macs kíváncsi, odaugrik és kész a baj. Zárd be inkább.
2011. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy megőrül bent szétszedi az ajtót mert ki akar menni, tavaly kint volt szilveszterkor és eltűnt 1 napra.Félős valószínű elbújt.Nem tudom melyik a kisebbik rossz.
2011. dec. 31. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tanácsolom, hogy nap közben fáraszd ki nagyon, így nem akar majd kimenni este. A másik, és szerintem jobb megoldás, ha veszel neki egy cicahámot és egy pórázt, ráadod, és amikor ka akar menni, kiviszed, tesztek egy sétát a kertben, vagy az utcán, és így kielégíted a vágyát.

2011. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nyugodtan fétsd öket vagy öt mert azok is fognak félni a durrogástol de amugy reggelre haza mene de tuti nem találnád meg éjszaka
2011. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!