Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bezárjam éjszakára vagy ne?...

Bezárjam éjszakára vagy ne? 12/L A házba sajnos nem jöhet be.

Figyelt kérdés
6 hetes a cicám, tegnap kaptam, fiú. Nem tudom eldönteni, hogy a saját kis helyére, ahol van neki fekhely, alom, enni és innivaló, játék, vagy csak a teraszra tegyem éjszakára. Tegnap a saját helyére tettem, ahol éjszaka sötét van, és nincs nagy hely. De ha a teraszra teszem, akkor félek hogy kiszökik a kerítésen át. Szóval nem tudom mit csináljak. Mert a saját helyén nem nagyon szeret lenni, rögtön kiakar szaladni onnan. Nem akarom elveszíteni, de azt sem akarom hogy rossz legyen neki. Állandóan sírok emiatt, sajnálom őt... Mit tegyek? Bezárjam majd vagy sem? Amúgy ha bezárom, akkor amint felébredek, rögtön megyek és kiengedem. De olyan szomorú ott. :'(
2010. máj. 29. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Egy pár napig feltétlenül zárd be valahova hogy ne essen a picúrnak baja, és hogy ne szökjön meg, így fogja megszokni a helyet(nekem sem engedik házba)

13/L

2010. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mi miatt sírsz? Zárd be és kész, akkor nem fog eltűnni. Ha eltűnik az jobb neki mint ha be van zárva, különben is ekkora macska még alszik éjszaka. Nem kell mindent túldramatizálni.
2010. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mások is azt mondják, csak annyira rosszil esik őt éjszakára ott hagyni :(
2010. máj. 29. 19:01
 4/22 anonim ***** válasza:
*mintha be van zárva után ?
2010. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
És akkor mostmi lesz? Bele fog halni ha bezárod vagy mi? Ne nyafogj már!
2010. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Első vagyok(19:00) ne piszkáljátok már az is baj valaki legalább törődik a cicája érzéseivel?????!!!

Én megértem őt hogy félti főleg ha első cica!

De ha tényleg nem szeret ott lenni akkor mihamarabb megkell szoktatni vele az új helyét, sokat kinn lenni játszani vele,hogy egy idő után kinnmaradhasson. De egy ilyen pici cica még nem tudja megvédeni magát......

2010. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Zárd be. Enyém is hat hetes, vele van az anyja de én még így sem merem kinn hagyni. Bennlakó.Szerencsére nálunk a szülők is állatbarátok.
2010. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egész nap vele voltam. Nagyon köszönöm különösen az első válaszolónak! :) Nagyon rendes vagy :)Legalább valaki együttérez velem.
2010. máj. 29. 19:10
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Nem mondod, hogy egy 6 hetes cicát éjszaka tartasz kint a sötétben?

Mi is tegnap hoztunk a cicánkat, anya nekem sem engedi, hogy bent legyen, de nem érdekel egy 6 hetes cicát nem fogok kizárni. Szegény cicának tudod milyen rossz lehet, ez olyan mintha 1 honapos gyereket kilöknél a teraszra észkára egy kis ággyal vagy egy babakocsival.

2010. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Zárd be őt, nehogy elszökjön. Nekem is kinti cicáim voltak, amíg kicsik voltak én bizony mindig bezártam őket. SEmmi bajuk nem lett, szomorkodtak kicsit eleinte, de később megszokták. Vidáman játszottak.

Egyébként szerintem ő simán elvan magának, csak te látod olyan szomorúnak.

Zárd be, az a biztos. SEmmi baja nem lesz, ha nyávog akkor sincs baja csak "hisztizik" :)

Jobb lenne, ha elszökne és baja esne? Inkább zárd be.

Van neki játék, kényelmes fekvőhely, innivaló, gondolom wczni is tud, van neki alom.

Reggel mindig engedd ki és adj neki enni, simogasd meg a helyét pedig minden reggel rakd rendbe.

Én is így csináltam sok-sok cicával mert a házba nem vihettem viszont aggódtam, hogy elszökik.

2010. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!