Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan szomszéddal, aki kb 16 macskát tart a házában? Hol lehet fel/bejelenteni ezt?

Figyelt kérdés
hozzáteszem egyedül az utcában neki vannak macskái és olyan gebék és pofátlanok is gondolom mert éhesek és bemennek házakba a legkisebb résen rápiszkítanak az ágyakra. Stb
2009. máj. 22. 10:57
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és nincs pénze ivartalanítani ezért vannak kölykök folyton, és elírtani nincs szíve, ajándékba nem kell itt senkinek, és nem is gondozza őket rendesen. putri az udvara, nem lehet neki szólni, ő mindig mindenkit feljelent, de ami másokat zavar amit ő csinál, na mit képzelünk?...
2009. máj. 22. 11:00
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én imádom a macskákat, de tényleg. De amit leírtál, az már nekem is sok lenne.

Nekem a szomszédomkutyájával és az utcabeli kutyákkal van bajom, de azt sem tudom sajnos megoldani... :(

2009. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Önkormányzathoz lehet fordulni, szabályozni szokták, hány macska lehet a háznál. Talán a macskák jogai is sérülnek, akkor állatvédelmi feljelentést lehet tenni.

Állatvédők elvihetik, otthonba amacskát, mert valószínűleg nincsennek jól tartva.

Nem kellene a gazdinak gondozás, vagy gyámság? Van rokona?

2009. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
vagy ha ezek nem jönnek be légpuskát már pár ezer ft-ért lehet kapni ha csak szenvednek akkor még az is jobb nekik és neked is
2009. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
12:29: es az ugye megvan, hogy ez igy buncselekmenyre valo felbujtas?
2009. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerezz egy fürge, éber kutyát amelyik nem bírja a macskákat, és akkor a te kertedbe már nem fognak bemenni. Ablakra sznyogháló arrol párszor visszapattan.
2009. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem van kutyám, de nem mászkálhat az egész kertben, mert a vetemény megsínylené:-) szóval csak félig hatásos, de tudom van kisgyerekes család az utcában és ott a homokozó a teraszbútor minden csupa sz@r. de valami baja van már a néninek, a gyereke látogatja, de az is ugyanilyen buta, nem köszönnek senkinek, szitkokat szórnak... ja hát és persze a macskák is szenvednek, gondolom, ha jól lennének lakva nem lennének ilyen gebék és ilyen szemtelenek sem.. de lehet hogy megpróbálom az önkormányzatot. jó ötlet, köszi, amúgy én is szeretem a macskákat, de van határ...
2009. máj. 22. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sok macskám van, de csak annyi, amennyit felelősséggel el tudok látni. Ők tiszták, kövérek:), ivartalanítottak és nem zavarnak senkit. (Körbekérdeztem a szomszédokat.)

Az a nő nem állatbarát, mert egy állatbarát nem tesz ilyet. Ez már felér az állatkínzás fogalmával. Az állatvédőknek mindenképpen szólj, mert az önkormányzat valószínűleg csak addig foglalkozik az üggyel, amíg el nem pusztítják szerencsétleneket. Pedig ők aztán semmiről nem tehetnek.:(

2009. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!