Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Építkezünk? Már most gond van...

Építkezünk? Már most gond van a szomszéddal?

Figyelt kérdés

A gond az,hogy tegnap egy gép elkezdte kiásni a derítő helyét (sajnos nincs még csatorna rendszer)! Az engedély szerint oda ásattuk, ahova lehet. A két ház közé, mindkét ház ablakaitól ugyanannyira van kb. annyi különbséggel,hogy a szomszédnak csak fürdő és speijz ablaka néz oda.

Odajöttek és minden kérdés nélkül elkezdtek cirkuszolni,hogy hogy képzeljük,hogy oda ásatjuk, mert az büdös. Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy az ő derítőjük, ugyanannyira van a házuktól, csak az még ráadásul a háló és a gyerekszobához van közel. Vissza is kérdeztem,hogy azt hogy nem érzik. Akárki akármit is mondd, nem büdös, ha le van fedve. Anyukámék házánál is az ablakoktól kb. két méterre volt a derítő mindig is, soha nem volt büdös, csak akkor amikor szippantották. Még az önkormányzathoz is bement,hogy szóljon, ahol mondták neki,hogy lehet odarakni, ahova most akarjuk!

A férjemmel tanakodunk,hogy mi legyen. A gond az,hogy a gödör már ki van ásva, a kis gép, aminek az óra díja 9 ezer, két óráig ásta, a kőművesek pluszba még ugye kézzel finomítottak rajta, ma betonoznák. Tehát több,mint 20 ezer forintot buknánk rajta! Mert ugye a mostanit be is kellene temetni a gépnek. A másikat meg megint kiásatni! Őszintén megmondom, nem akarom elrontani, már most a viszonyt,de idegen embernek miért kedvezzek majd 30 ezerrel, amikor én szabályosan ásattam ki gödröt!


2011. máj. 24. 08:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha az önkormányzat is azt mondja,h rakhatjátok oda,ne foglalkozzatok vele. Ha ilyen kukacos, ha betemeted akkor úgyis kitalál vmi mást...
2011. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egyszerű az eljárás: ne foglalkozz velük.

Ha ennyire hülyék, akkor majd rájönnek hogy nem büdös az, és feleslegesen cirkuszoltak, és ők fogják szégyellni magukat.

Ha direkt cukkolnak - ami valószínűbb - akkor meg akármit csinálsz, legközelebb abba fognak belekötni, hogy hova ültesd a tulipánjaidat.

Különben is a saját telkeden te azt csinálsz amit akarsz, amíg nem sértesz vele szabályokat, közük nincs hozzá.

2011. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha az engedélyetek megvolt rá, akkor nem hinném, h pattoghatnak? Hova ásnátok, ha csak a két ház között van hely? Vagy ne legyen derítő és járjatok át hozzájuk wc-zni :D

Sztem, ha egy szomszéd nem rendes, akkor úgyis bele fog kötni mindenbe. A derítő tényleg nem lesz büdös. Nekünk is két ház között van, a szomszédhoz közelebb eső részen, de soha, senki nem panaszkodott még.

2011. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Ez hülye. A pöcegödör nem bűzlik. Szerintem a saját száját érzi a marhája.
2011. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a 30 ezres bukás nagyon hasonlít egy tegnapi kakasos, tyúkos kérdéshez.


Hát nem tudom, alapvetően nem foglalkoznék a dologgal, neked jogod van odatenni, ahova tetted. Bár azt meg kell gondolni, hogy építkeztek, tehát ha felveszitek vele a kesztyűt, ő tisztességesen meg tudja keseríteni a dolgot. Ott tud keresztbe tenni nektek, ahol akar.

2011. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
pattoghatnak után . nem ?
2011. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Milyen kakas?:))))))

Igen, a szülők is ezt mondják,hogy jobb velük jóban lenni! Csak attól félek,ha más zavarja őket később, akkor mi lesz?

2011. máj. 24. 09:02
 8/30 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen beteg emberek...Megértelek, hogy zavar, de majd megszokod, szerintem nem ez volt az utolsó húzása a szomszédnak. Nekem is vannak gondok a szomszéddal, de olyan dolgokkal amihez semmi köze. Sokat szenvedtem, addig amig megszoktam, és már nem érdekel.
2011. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Ja az ő kérésük,hogy vigyük minél hátrább a telken! Csak így direkt jó lett volna,mert nem kellett volna a szippantós kocsinak bejönni, lenyomni a füvet, mert ha megáll a kapu előtt, akkor odaér a szippantócső! Így meg az egész telken végig kell majd mennie!
2011. máj. 24. 09:04
 10/30 anonim válasza:
Szerintem se foglalkozz vele. Nálunk is a kerítés mellé ásatták a szomszédok, az ablakunk pont kb. 5 méterre van tőle, semmit nem lehet érezni. Egyébként nekik engedélyük sem volt rá, mégsem cirkuszoltunk. Pont az lesz, amit az előző válaszoló írt: most a gödör van rossz helyen, legközelebb meg más. Nem szabad ebbe belemenni, mert ha egyszer elkezditek az ő igénye szerint élni az életeteket, akkor minden apróságért szólni fog. Most kell leállítani. Van akivel nem érdemes a jó viszonyért küzdeni.
2011. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!