Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges, hogy a cicámnál...

Lehetséges, hogy a cicámnál felszívódott a vemhesség előrehaladott állapotban?

Figyelt kérdés
3 éves macskám első vemhessége volt.Már nem volt sok hátra az ellésig,talán 1-2 hét.Eddig szépen látszott a pocija,megduzzadt a cicije.Ma vettük észre,hogy az eddig domborodó hasa lapos.Ellés nem történt,lakásban tartjuk a cicát,így észrevettük volna,ha ellik.Különben sem jött még el az ideje.A közérzete egyébként jó,az étvágya is,nem látszik betegnek.Ettől függetlenül elviszem dokihoz,de a mi állatorvosunk holnap délután rendel.Mi történhetett?Ilyen idős vemhességnél előfordulhat,hogy felszívódtak a kicsik?
2012. jan. 12. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Figyi, nekem volt több macskám is úgy hogy ellés előtt szinte tiszta laposnak tűnt a hasuk!!!

Lehet hogy nemsokára szülni fog! Én azért nem lennék abban biztos hogy megszült! csak azért írom most le, mert én is voltam így egy macskámmal!

Ha mégis megszült, akkor annak kellene lenni nyomának. Főleg ha nem engedted soha se ki.

2012. jan. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

És szülés előtt mennyi idővel volt már lapos a cicád hasa?

Mert az én cicámnak már negyedik napja lapos,azóta se kiscicák,se semmi nyoma az ellésnek.Nem ment ki még az udvarra sem,úgyhogy ha lennének picik,csak a lakásban lehetnének valahol...itt viszont semmi nyomuk.

2012. jan. 15. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!