Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiengeded a macskád az erkélyr...

Kiengeded a macskád az erkélyre? Hányadikon laktok?

Figyelt kérdés
Most fogunk költözni a macsekkal, nem merem majd kiengedni az erkélyre, félek, hogy kiugrik majd...
2012. jan. 13. 23:04
1 2
 11/13 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ja és kb decembertől áprilisig hallani sem akar az erkélyről, mert utálja a hideget. Most otthon van egyedül és lefogadnám, hogy a fűtőtesten döglik :D
2012. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A macska nem egy benti àllat.Bàrmennyire aranyos is benne vannak a vadàszösztönök és kell neki a szabadsàg.Hidd el,hogy sokkal jòban èlvené ès legalàbb annyira biztonsàgos,mint ha az erkèlyre tennéd ki.Tudja,hogy jò helye van nàlatok,ezèrt nem szökne el,helyette minden este hazajönne.
2012. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szórakozásból ugranak le a macskák az erkélyről, ablakból, hanem mert látja a madarakat vagy szálldosó bármit és el akarja kapni, ilyenkor kieshet könnyen, ezért jobb ha nem engeded erkélyre. Én sokszor kivittem sétálni pórázon, így oldottam meg hogy kint lehessen.
2012. jan. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!