Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem ertem ez most hogyy van...

Nem ertem ez most hogyy van akkor?

Figyelt kérdés

Van egy fel eves lany cicam!es a kutyankkal nagyon szeretik egymast!egy tanyerbol isznak eggyutt jatszanak eggyutt alszanak... a kutyam nemetjuhasz!amikor behozom a hazba a cicat simogatom es dorombol de kozben ,,razza'' , csovalja a farkat!akkor most ez tetszik neki vagy nem?

nem lehet hogy eltanulta a kutyatol?mert neha nyalogatni is szokott!

es a kutyamat amugy tanitom ugrani es van amikor a macska is atugorja az akadalyokat!nem lehet hogy kutyanak kepzeli magat?:)


2012. jan. 20. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

ha jobarátok könnyen lehet hogy eltanulja a kutyátol.

a farokcsoválást nekem is csinálja néha a macskám mikor dorombol. de egyszerüen meg lehet állapitani a dolgot. ha a macsek csoválja a farkát az az idegesség jele.mikor közbe dorombol én ugy látom ö sem tudja hogy most karmoljon vagy maradjon nyugiban. a szemét és a fülét nézd. nekem egyértelmü jel ha ideges hogy az egyik fülét kissé hátrahuzza és a szemén is látszik hogy ideges.nem tudom leirni ha ismered a macskádat,simán látod a szemén mit gondol.


amugy anyámnak is van egy ismije akiknek szintén kutya macsek barátság van és ök olyat csinálnak hogy a kutya megeszi félig a kajáját, megvárja mig a macska is eljut félig és utána tányért cserélnek,és megeszik egymás maradékát.szerinted? irto aranyos:)

2012. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja a nyalogatás is normális.gondoskodás. mint mikor a kiscicáirol gondoskodna vagymint mikor anyukája nyalogatta.

berögzött mint a "dagasztás" a cicamama cicijét nyomják hogy jobban jöjjön a tej és ez megmarad mikor a te hasadat dagasztja:)

2012. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat nekem nem nagyon ul meg az olemben igy hat a hasamat nemigen dagasztja de a takarot annal inkabb
2012. jan. 20. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

igen azt is szokták:)

meg a párás ablakot nyalni. azt meg a desztillált viz miatt szokták:)

2012. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy hogy ilyen jól megvannak együtt. Egyébként abban hasonlít a természetük, hogy szeretik ha szeretik őket, és ezt viszonozzák is.

Egyébként a macskákat is lehet idomítani, csak kiskorában kell elkezdeni. Mert amit pici korában meg tanítunk neki arra emlékszik.

2012. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!