Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá szüleimet...

Titkos Név kérdése:

Hogyan vegyem rá szüleimet hogy macskát engedjenek a szobámba?

Figyelt kérdés
Igazi állatbarát ember vagyok, ezért is szeretnék egy macskát a szobámba mihamarabb... Csak egy NAGY gond van! A szüleim nem akarnak beleegyezni mert azt mondják hogy nem takarítanám az almot, meg hogy büdös stb. stb. stb. A szülők már csak ilyenek... :) ja igen még egy gond akad... Most hogy én akarok már a kisöcsém is... Mindig utánoz mindenben, ezért is :/ anyám azt monta maximum egy macska legyen a házban. Apám azt hogy egy se :( Hogy rázzam le az öcsém ?? :/ plusz a szüleim hogy vegyem rá a házimacskára?? Kérlek mindenkit írjon választ, és segítsen nekem!! Előre is köszönöm...
2012. jan. 23. 16:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem kérek flegmákat!! Ha nem tetszik valami el lehet húzni innen! -.-
2012. jan. 26. 16:38
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem van szobacicám meg szobakutyám is már xD A Cicát apuval hoztuk anyu háta mögött:D "Ha már itt van nem tud vele mit csinálni" címszóval:D

A kutyust meg anyuval hoztam apu háta mögött xD

Nekem is van egy öcsém aki utálja az állatokat, mivel anyu is utálja őket. Apu meg elviseli. Én vagyok az egyetlen állatszerető a házban. Kb 10 évig könyörögtem kutyáért most van meg 2 hónapja:D

Macskám meg mindig is volt. 2 macskám van egy 7 éves kandúr és egy 5 éves nőstény mind2 ivartalanított.

Egy ideig mind2 cica az ágyamban aludt de mindig csak 1 volt mellettem. De anyu mindig is ellenezte, hogy állattal aludjak, és kivitte a macskákat, aztán én meg visszacsempéztem.

Aztán 3 éves volt a csajszi mikor már nem aludtak velem. És kb 1 évig így volt aztán 1-2 éjszakára magamhoz vettem:D

A kutyust amikor hazahoztuk anyu mondta, hogy legyen saját helye, nem vihetem az ágyba.. Van helye.. De láss csodát az első naptól kezdve velem alszik:D

Attől független, hogy anyuék utálják az állatokat, sok állatom volt.

21 hörcsög, 3 egér, volt denevérem, patkányom, 11 teknősöm, volt 5 sünim (1 most is van téli álmot alszik a padláson), volt régen egy spánielem, volt vagy 30 macskám (kölykökkel együtt, hattyúm, sirályom, voltak halaim, most egy Bichon Havanese kutyus. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe:D


Szóval a lényeg csak a jó meg győző képesség. Amúgy meg ha már ott van a cica akkor tudsz belőle szobacicát csinálni könnyen.

2012. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"21 hörcsög, 3 egér, volt denevérem, patkányom, 11 teknősöm, volt 5 sünim (1 most is van téli álmot alszik a padláson), volt régen egy spánielem, volt vagy 30 macskám (kölykökkel együtt, hattyúm, sirályom, voltak halaim, most egy Bichon Havanese kutyus. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe:D "


Ezek szerint nincs hosszú életük melletted az állatoknak...

2012. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
xD kösz a választ
2012. jan. 31. 11:39
 15/16 anonim ***** válasza:

A hörcsögöket elajándékoztam, bizonyos okok miatt:D

Az egér 2 éves korában elpusztult.

A süniket a denevért elengedtük a teknősöket is (mocsári tekik voltak)

A macskákkal nem tudom mi lett csak párra emlékszek. kölyköket mindig elajándékoztuk:D Azokat is beleszámoltam kb-re:D Hattyú az 1 hétig volt mert gondoztam, baj volt a csőrével aztán átvették szakértők.

A spánielemet ellopták kölyök korában:S

Nem kell előítélettel lenni olyanokról akiket nem ismertek. lehet hogy fura, hogy ennyi állatom volt, de ha belegondolok nem sok. az egész életemben mindig volt valami. Pl a 21 höri 3 hörcsögből lett. a teknősök.. meg találtunk egy teknőst a fűútról mentettük meg aztán rá 1 hétre lerakott 7 tojást, kikeltettük őket. Szóval a "vad" állatokat el kellet engedni:S De akik hosszútávra voltak tervezve azok hosszú évekig megvoltak. Az anya cicák mindig megmaradtak, a kicsikből egyet-egyet néha megtartottunk, de el lettek ajándékozva.

2012. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 /Anita_'94/ ***** válasza:
Mi a helyzet, lett végül cicád?
2012. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!