Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy engedjenek el?

Figyelt kérdés
NYÁRON a barátnőm és én el akarunk menni apukájához ( az én szüleim nem ismerik az apukáját ) kb 300 km ahonnan mi lakunk . 1 hétről lenne szó max ..
2011. máj. 29. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2011. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérje meg a barátnőd az apukáját, hogy hívja fel a szüleidet, hátha úgy jobban megy a dolog.
2011. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok hogy mennétek? Ha én beszélni tudnék a barátnőd szüleivel, és valaki el is vinne titeket, amennyiben még kicsik vagytok, akkor rendben lenne.
2011. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szülő vagyok, de engem nem győzne meg egy idegen férfi telefonon keresztül.

Attól függ, hány évesek vagytok.

2011. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Idegen férfi? A barátnő apukájáról van szó..

Esetleg a barátnőd anyukájával beszélhetnének a szüleid. Hány éves vagy?

2011. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
öööö a legjobb barátnőmről van szó a szüleim ismerik az anyukáját csak az apukáját nem mert nem is voltak házasok és nem is találkoztak ezért sűrűn de én ismerem az apukáját nagyon megbízható ember ...amúgy lenne ki elvigyen az anyukája ..... amúgy 14 vagyok nem tudom ez mért számít annyira ??
2011. máj. 29. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!